Strefa OMSI

Pełna wersja: Dzień dobry i do widzenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

W końcu znalazłem czas aby ściągnąć sobie grę, którą grube miesiące obserwowałem na youtubowych gameplay'ach i jest! Oczywiście trafiłem na tutejsze forum jako najlepiej zorganizowane i posiadające ogromną bazę zasobów i wiedzy w języku polskim.

Kit z tym, że straciłem chyba 20 minut aby założyć sobie konto przez bzdurnie skonstruowane pytania a odpowiedź na nie nie do końca musiała być jednoznaczna.

Kit z tym, że aby ściągnąć cokolwiek trzeba uruchomić maszynę losującą i trafić w odpowiedni przycisk, rozszyfrować instrukcje w języku niemieckim zapewne tylko po to, aby trochę więcej mamony z reklam wygenerować.

Po tych 50 minutach spędzonych przy rozgryzaniu jak tu się w ogóle zabrać do tego aby przejechać Jelczem po ulubionej trasie w Wałbrzychu zupełnie straciłem chęci na to.

To jak traktuje się tutaj użytkownika przypominają mi czasy internetu jakieś 15-20 lat temu, gdzie odwiedzający był rzadko widywany, zapewne był oszustem, więc przy okazji trzeba go było wycyckać na tępych reklamach Google Adsense.

Gratuluję metalności i żegnam.

PS. Na niemieckiej stronie wszystko poszło gładko i przyjemnie w kilka minut.
Odniosę się na szybko:

1. Te "bzdurnie skonstruowane pytania" mają jednoznaczną odpowiedź i każdy osobnik myślący i czytający ze zrozumieniem nie powinien mieć problemu z odpowiedzią. Rejestrują się tutaj nie tylko osoby z Polski i nie mają problemów z rejestracją. To nie jest moje "widzimisię" tylko zabezpieczenie antybotowe i podkreślam, że pytania typu 2+2 albo 12:3 nie były skutecznym zabezpieczeniem. Stąd nieco trudniejsze, ale jednocześnie nie sprawiające kłopotu 99% Użytkownikom.

2. W każdym praktycznie wątku w Pobieralni znajduje się magiczne słowo "Download", przy którym znajduje się link do pobrania. Czasami prowadzi on do innej strony, bo Twórca zakazał publikowania bezpośrednich linków do downloadu, czasami do serwisów pośredniczących, bo Twórca chce chociaż jakieś grosze za swoją pracę przy dodatkach (i podkreślam w tym miejscu, że prowadzący forum nic z tego nie mają) a czasami bezpośrednio do downloadu. Moglibyśmy całkowicie zakazywać wstawiania linków do stron pośrednich, ale uznaliśmy, że nie tędy droga i jedynie tę możliwość nieco ograniczyliśmy. Nie mamy wpływu też na to, że niektórzy nie potrafią ściągać pliku z serwisów hostujących pliki.

3. "Tępe reklamy AdSense" jak wspomniałeś są potrzebne, by utrzymać serwer z zapasem mocy. Po co zapas mocy? Ano po to, że gdy następuje premiera jakiegoś dodatku i na forum wchodzi kilkaset osób jednocześnie, to żeby każdy miał możliwość szybkiego i komfortowego przeglądania strony.

Wątek wyczerpany.
Przekierowanie