Strefa OMSI

Pełna wersja: Volvo B10M Camo Camus & Camo Cronus
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Projekt: Volvo B10M Camo Camus & Camo Cronus
Autor: OmsiVimeca
Źródło: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Download: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.


Opis:
Pojazdy Volvo znalezione na stronie naszych zachodnich sąsiadów. Więcej informacji na temat pojazdów w źródle.

Screeny:
[Obrazek: 5e15ed079cad6d7bcfe3608151067997.jpg]
[Obrazek: f02ece2705cd6fcab094f4d7c4f128ef.jpg]
[Obrazek: ac70cafb397c27397ac97d0761ae9614.png]

Pozdrawiam, Jacobex.
Warto podkreślić, że do paczki jest dorzucona wersja solowa z budą i wnętrzem od MB Camo Camusa, którego większośc z nas zna, a tu tylko lampy zmienione są i pulpit od Volvo, który według mnie, robi robotę, bo jest wykonany na wysokim poziomie. Solowa wersja posiada dwa błędy które zauważyłem. Obrotomierz, który wskazuje już 500 obotów gdy tylko odpalimy elektrykę, a 1000 gdy uruchomimy silnik. Drugi błąd to animacja jednego guzika po lewej stronie którym można sprawdzać czy kontrolki działają. Nie wciska się, tylko odchyla. Reszty jak przestrzeń pasażerska nie będe oceniał bo to wszystko z MB Camo które znamy. Jest bardzo dobrze wykonane. Sprawa gorzej wygląda w przegubie. Tam przestrzeń pasażerska jest bardzo średniawa, ale pulpit oczywiście ten sam, od Volva, tylko przyciski trochę inaczej umiejscowione, ale obrotomierz już dobrze działa. Gdy odpalimy silnik usłyszymy bardzo ładny dźwięk silnika. Udźwiękowienie bardzo dobrze zostało zrobione. Wszystkie dźwięki praktycznie zostały zmienione. Trzask drzwi, całkiem nowy niespotykany, kierunkowskazy i ręczny. Drzwiczki od kabiny i od szyby kierowcy również zmienione, ale na te co znamy z innych modeli. Pojazd jest warty uwagi i polecam.
@Zdzichu wnętrze w przegubowej wersji volvo b10m camo to paint niezależnie który jest rocznik czy '92,'95 lub '97. Moja ocena brzmi 7/10

Plusy :
-Pulpit z Volvo serii B10x
-Skrzynia ZF.. fakt 4 biegowa ale jest i psika;)
-Ilość wersji... są 3 wersje przegubowe i jedna solówka (podciągam to pod plus ale też pod minus)
-IBIS.. działa i idzie ustawić wyświetlacze gorzej z bileterką która nie chce jakoś współpracować;)
Minusy :
-Elektryka... w B10M już przy włączeniu jej obrotomierz pokazuje 500 obrotów a powinien równe 0 przy odpaleniu już pokazuje 1000 obrotów co później przekłada się na długość przełożeń;)
-Skrypty odpowiadające za kontrolki na desce rozdzielczej wołają o pomstę do nieba i odsył modelu do autora żeby ożywił wszystkie kontrolki a nie tylko działają kontrolki od kierunkowskazów i od "przystanku na żądanie" bo z tego co mi wiadomo w Volvach serii B10x działają wszystkie kontrolki a nie tylko wybrane:)
-Dźwięki... dźwięki drzwi są różne... raz się trafia na te z MANów SD200/SD202 raz na inne... Brak dźwięku po wciśnięciu guzika "STOP"...

Innych plusów/minusów nie dostrzegłem.
Przekierowanie