Strefa OMSI

Pełna wersja: Moderatorzy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Moderatorzy nie mówią w prost, często są chamscy
Czasem trzeba sobie przemyśleć samemu co jest nie tak w swoim życiu.
Prawda , zgadzam się ale jak ktoś ma problemy z ortografiom i mu za to ostrzeżenie wlepiają
No i co w tym dziwnego? Wymagamy podstawowej znajomości języka, żeby posty na forum były dla wszystkich zrozumiałe.
Dwa tysiące lat rozwoju cywilizacji europejskiej, rozwój techniki, informatyki itp sprawił, że przeglądarki posiadają narzędzia zwracające uwagę na popełnione błędy ortograficzne za pomocą podkreślenia kolorem czerwonym.
Tak trudno jest popatrzeć, przed wysłaniem, na to co się wysyła na łamach forum? Nie tłumacz się jakimiś dysfunkcjami, bo przeglądarka Ci sprawdza poprawność językową i wystarczy po prostu popatrzeć czy coś się nie podkreśliło.
Ktoś po prostu nie potrafi poprawnie posługiwać się językiem, jednak zamiast przyznać się do własnych błędów, dorabia sobie jakąś świetnie brzmiącą ideologię, by zrzucić winę na kogoś innego. Ja również często popełniam owe błędy, jednak nie obwiniam wtedy administracji i moderatorów tylko sprawdzam swoją odpowiedź, a w przypadku otrzymania ostrzeżenia poprawiam wpis i staram się pamiętać na przyszłość by popełnionych wtedy błędów nie powtórzyć w przyszłości. Zastanów się na przyszłość...

Chciałbym także pogratulować Ci wyjątkowo precyzyjnego i szczegółowego opisu swoich sugestii czy wątpliwości odnośnie pracy moderatorów. Podaj przykłady, chociaż sugerując się tym co napisałeś, wątpie by były podstawne.
Hurr durr za dysmózgie mie szkalujo.

Masz problemy z ortografią? Mam w domu milion słowników ortograficznych, poprawnej polszczyzny, poradniki gdzie wstawiać przecinki itd., których nie potrzebuję, bo zasady znam na pamięć od małego. Mogę Ci je oddać za gratis, nawet Ci je przywiozę do domu.
(26.12.2017 15:14)kubam11 napisał(a): [ -> ][...]ktoś ma problemy z ortografiom[...]
Nie rozumiem tego czasem, ja mam dysleksje oraz dysgrafię i potrafię pisać poprawnie po polsku, dlatego też nie rozumiem tłumaczenia "mam dysleksje" no cholera kiedyś jej nie było i ludzie żyli normalnie.
@up: Z drugiej strony kiedyś głupota nie wychodziła z ludzi przez fora internetowe, bo ich też nie było, w związku z czym nie wiemy do końca czy taki problem istniał, i na jaką skalę.
Stron: 1 2
Przekierowanie