Strefa OMSI

Pełna wersja: Angielska wersja językowa przy rejestracji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dało by się zrobić angielską wersję strony rejstracji. Wiadomo większość używa chrome z nakładką translatora ale nie zawsze to dobrze tłumaczy.
Linkując temat Szaqqla u anglików zauważyłem że kilka osób ma problem z rejstracją, najczęściej z pytaniem anty-spamowym.
Pytania antyspamowe są przetłumaczone. To zresztą nie kwestia języka, bo niektórzy po polsku też nie ogarniają. Pytań zmieniać jednak nie zamierzam, nie są wcale trudne.
Niemce też mają problem z rejestracją ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To, że niemcy nie znają angielskiego akurat ich nie usprawiedliwia. Jesteśmy forum polskim, możemy, a nawet powinniśmy mieć wersję międzynarodową - angielską, ale nie jesteśmy obligowani do posiadania wersji dla każdego kraju uważającego się za pana świata.
Dokładnie @pause1. O ile język angielski uznajmy jako język międzynarodowy, z którego korzysta wiele narodowości ( jako podstawowy i dodatkowy ), o tyle nie ma ani potrzeby, ani sensu dostosowywania oprawy forum do każdego pomniejszego języka. Po angielsku - jak najbardziej można się pokusić, wszak wiele większych for z niego korzysta, jako alternatywa.
Mówcie co chcecie, ale niemiecki to ważny język używany w kilku krajach oraz w końcu OMSI jest niemieckie.;) Co innego inne języki, ale większość osób z tematu OMSI jest właśnie z Niemiec, a nie jakiegoś tam USA czy Wysp Brytyjskich.
Ale angielski jest głównym językiem narodowym i 98% osób rejestrujących się tutaj go zna. Język niemiecki jest używany głównie w czterech krajach, z czego trzy są duże, ale mimo tego nie widzę potrzeby dodawania go tu. Angielski wystarczy, a jego podstaw wiele osób uczy się od pierwszych lat nauki. Według mnie inglisz może być dodany, ale implementacja języka niemieckiego tutaj raczej nie jest potrzebna, chociaż jak można i ktoś będzie chciał to zrobić, to może zrobić. Taka jest moja opinia na ten temat i nie każdy może się z nią zgadzać;)
Wystarczy angielska wersja i tyle. Jak ktoś ma problem, to niech kupi słownik albo użyje translatora.
Przekierowanie