Strefa OMSI

Pełna wersja: BAZ 2215 "Delfin"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: GL3W6tW4LDQ.jpg]

Projekt: BAZ 2215
Autor: Vitaly_L, Max_Zhdan, VictorVov (główni autorzy), DarkWolf (dźwięki), Michaił Babenko (przystosowanie ich z "Ruty" do modelu)
Źródło: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Download: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.


Opis:
Dzisiaj wydany został taki oto BAZik. Model jest wykonany na wysokim poziomie, ma parę "pierdółek" do zamontowania (kołpaki, firanki, gałka na kierownicę), drzwi awaryjne (te tylne, aby je otworzyć należy kliknąć na "grzybek" przy nich) czy przełączanie pomiędzy napędem benzynowym a LPG. Dostępnych jest parę wersji z różnych roczników, różniące się m.in. siedzeniami i lusterkami.

Setvary

vis_face - szary zderzak, malowany grill
0

vis_face - szary zderzak, chromowany grill
1

vis_face - ciemnoszary zderzak połączony z grillem
2

Mała instrukcja obchodzenia się z panelem instalacji gazowej:
Po lewej stronie kierownicy znajduje się niewielki panel, składający się z przycisku i lampek - żółtej, czerwonej i czterech zielonych. Aby przejść z benzyny na LPG należy nacisnąć przycisk tak, aby był w środkowej pozycji (nie był wciśnięty ani na lewo ani na prawo, aby był po środku), poczekać aż zapali się żółta lampka i kliknąć ponownie. Wtedy powinny się zapalić dodatkowo zielone lampki, tudzież ich część. Aby przejść na benzynę klikamy raz, potem drugi raz i gotowe.

Screeny:
[Obrazek: unP0vos.jpg]
[Obrazek: aaAHYpO.jpg]
To może ja zacznę:) Model jest wyśmienity. Nie żre dużo fps - ów, jest bardzo dobrze wykonany i sprawia dużą przyjemność z jazdy. Wady to ruskie (albo ukraińskie) redme, brak dźwięków zamykania schowków i to wszystko. Wszystko poza jednym: pasażerowie są zbyt czuli na ostrą jazdę czyli każdy zakręt, każdą zmianę biegów i hamowanie. 0-75km/h bardzo przyjemnie jeździ, powyżej nie ma co. Na pochwałę zasługuje świetne LPG. Dźwięki są inne na gazie, i inaczej jeździ. A ogólnie dźwięki są bardzo dobre. Polecam. [7,5/10]
Przejechałem się tym busikiem, naprawdę jest dobrze wykonany. Ma dosyć mułowaty silnik, ale to chyba normalne w takich pojazdach. Na LPG rzeczywiście jest różnica. Ogólnie POLECAM.
Tylko omsi 2?
(04.06.2018 04:42)simulatorguy214 napisał(a): [ -> ]Tylko omsi 2?

W OMSI 1 również ten BAZ śmiga:)
Ma to automat?
(22.07.2018 08:27)adrian033 napisał(a): [ -> ]Ma to automat?

Nie ma. Tylko mechanicy, ale z autozłączem
Przekierowanie