Strefa OMSI

Pełna wersja: Komunikacja Miejska Nowogard
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nowogard to jest małe miasto z 1 linią autobusową. Linię obsługuje lokalny przewoźnik Adam Fedeńczak. Nowogard jest jednym z miast w którym jest darmowa komunikacja miejska

Ciekawostka
Ponadto dnia 1 marca 2018 trasa linii autobusowej się wydłużyła czyli linia zaczęła kursować bliżej szpitala przez ul. Romualda Traugutta (przystanek tak jak ulica się nazywa) a potem część kursów zamiast z Szkoły Podstawowej nr 2 (Ul. Żeromskiego SP2) do przystanku przy ul. Żeromskiego (Ul. Żeromskiego) trasa wydłużyła się przez Ogrodową i Poniatowskiego czyli linia skręca w prawo w ul. Poniatowskiego po czym po jakimś czasie skręca w prawo czyli w Ul. Ogrodową potem przejeżdża całą uliczkę i na końcu tej uliczki prawdopodobnie jest przystanek (Ul. Ogrodowa) potem autobus skręca w lewo w ul. Poniatowskiego gdzie na wysokości Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych znajduje się przystanek "Ul. Poniatowskiego" potem po dojeździe do krzyżówki z ul. Żeromskiego skręca w prawo w ul. Żeromskiego po czym kontyunuje dalszą jazdę.

Powrót linii autobusowej z dniem 1.03.2018 r.
Tak samo jak na poprzednim spoilerze jedzie przez powyżej podane ulice tylko że po dojeździe na przystanek "Ul. Bohaterów Warszawy 7" który się znajduje w pobliżu marketu Biedronka jedzie do Ronda Sybiraków i zamiast prosto skręca w ul. Poniatowskiego w lewo i dojeżdża do krzyżówki z ul. Ogrodową po czym skręca i jedzie tak samo jak na Ul. Radosława czyli tak samo do krzyżówki z Ul. Żeromskiego a autobus z powrotem jednak jedzie dalej aż do Ronda Sybiraków i dopiero jedzie na przystanek przy ul. 700-lecia. Z kolei po wyjeździe z przystanku przy ul. Kościuszki jedzie przez ul. Traugutta po czym się zatrzymuje na przystanku "Ul. Romualda Traugutta" i skręca w lewo w ul. Wojska Polskiego po czym jedzie prosto na przystanek "Ul. Wojska Polskiego 4" po czym jedzie dotychczasową trasą.

Tutaj można komentować to co napisałem w spoilerach czy własna przygoda w autobusie tej linii. A także propozycje może zmiany trasy tej linii.
Przekierowanie