Strefa OMSI

Pełna wersja: Dostosowanie forum pod symulator LOTUS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Czy forum przygotowuje się technicznie pod wejście lotusa czy dalej główną tematyką będzie OMSI 2? Chodzi mi o zbiór poradników oraz rozwiązywania problemów. Czy zostanie to wszystko na jednym temacie. A może jest planowane forum "poboczne" strefy (na tym samym serwerze) o LOTUSie?
Nie będziemy zmieniali tematyki forum z OMSI na Lotusa, przede wszystkim ze względu na utrudnione pozycjonowanie i na kwestie techniczne. Aktualnie zająłem się budową lustra Strefy na nowym silniku MyBB i jestem na etapie wyboru szablonu więc na bardzo wczesnym. Nowe forum prawdopodobnie przejmie większość zasad Strefy z wyjątkiem tych, które się nie sprawdziły. Układ, rangi i tego typu sprawy powinny być bardzo podobne.

Jeśli ktoś chciałby się zaangażować w pomoc, szczególnie graficzną, związaną ze stylem, kodową, zapełnianiem treścią i moderatorską - proszę o wiadomość na priv. Razem bylibyśmy w stanie odpalić nowe Forum może nawet do końca miesiąca. Tymczasem na Strefie będzie istniał dedykowany dział i nie planuję poszerzania tej tematyki w tym miejscu.
@Skawek Czy to znaczy, że nie będzie PzzD? Bo o tym była kiedyś mowa i stwierdziłeś, że faktycznie nie jest to wygodne w praktyce.
Tak, zgadza się, nie będzie już czegoś takiego jak PZzD.
Przekierowanie