Strefa OMSI

Pełna wersja: ETS2 (1.32) - pytania ogólne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Od razu przejdę do rzeczy :iksde:
1. Wykaz i mapa firm - czy jest taka możliwość, jak z dealerami ciężarówek, że wchodzę w mapę, klikam nazwę firmy i pokazuje mi, w jakich miastach ma swoje filie?

2.Czy można przenieść siedzibę firmy gracza do innego garażu bez sprzedawania tego, w którym jest obecnie i czy wogóle można ją przenosić?

3. Ile naczep mieści się w jednym garażu, oprócz ciężarówek?. Czy ilość naczep zależy od liczby ciężarówek/wielkości garażu?
1. Tego nie wiem. 2. Tak przez SaveEditor czy przez Menedżer Garaży. 3. Nie ma limitu naczep.
Patrzyłem w managera garaży, może przeoczyłem tą opcję, bo pamiętam tylko opcje 'Modernizuj' i 'Sprzedaj'.
Siedziba firmy przenosi się wraz z przenosinami gracza. Przykładowo ja zaczynałem we Wrocławiu i tam była moja siedziba. Po wydaniu "Going East" kupiłem garaż w Krakowie i tam się przeniosłem, a siedziba wraz ze mną.
Jak to możliwe, że Wrocław był już, zanim wyszło Going East? :iksde:
Rozumiem, że trzeba przenieść pojazdy z garażu, który obecnie jest siedzibą i dopiero wówczas jest to możliwe, a dodatkowo zmiana nastąpi bez dodatkowej ingerencji poza przeniesieniem pojazdów?
Czy trzeba przenieść wszystkie, czy tylko ten, który był pierwszy?
A potem, jak już się zorientowałem i dobrze rozumuję, mogę go ew. sprzedać?
W podstawowej wersji gry bez dodatków był Wrocław, Poznań i Szczecin. Nie musisz przenosić ciężarówek wystarczy że przeniesiesz siebie. Tam gdzie przeniesiesz swój awatar tam będzie Twoja siedziba. To Ty jesteś szefem swojej firmy a nie ciężarówka:P te nie mają nic do rzeczy.
Otóż zajrzałem do jednego z poradników i mowa tam była o przeniesieniu wszystkich ciężarówek ze starej siedziby (na czele z moją) do nowego garażu.

A ja chciałem wykorzystać istniejący garaż w drodze zamiany. Teraz muszę kupić nowy (np. we Wrocławiu, Budapeszcie lub Sztokholmie), choćby po to, by przenieść tam auta z tego, w którym chcę ją mieć (np. w Katowicach), a do niego te ze starej siedziby.

Garaż firmowy jest, zdaje się, oznaczony innym kształtem ikonki garażu - te zwykłe są okrągłe, ten główny, to prostokąt.
Ciężarówki nie mają nic do rzeczy, moją pierwszą było Renault Premium. Z Wrocławia było przenoszone do Krakowa, Innsbrucka, Katowic a teraz chyba jest w Warszawie. Sam nie pamiętam... Nigdy nie miało to wpływu na siedzibę. A sam wielokrotnie z pewnych powodów byłem zmuszony się przenosić do innych garaży i siedziba podążała wraz ze mną.
Siedziba owszem, jest zaznaczona na mapie inaczej, ale nie pamiętam jak. Póki co nie mam jak sprawdzić takich szczegółów bo nie za bardzo mogę uruchomić ETS2 gdyż czekam na nowego ProMods'a który pewnie prędko się nie pojawi... A nie chce ani uszkodzić zapisu ani cofać aktualizacji gry :/
Próbowałem wyczaić, jak przenieść awatar, nie wiążąc tego z ani jedną ciężarówką, ale nie umiem tego ugryźć.
Jeśli dobrze pamiętam w menadżerze kierowców wybierasz siebie, a potem opcje przenieś i wybierasz miejsce docelowe. Nie musisz być przypisany do żadnej ciężarówki.
Stron: 1 2
Przekierowanie