Strefa OMSI

Pełna wersja: Neoplan N4016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
[Obrazek: 9e20E6p.jpg]

Model: Neoplan N4016
Autorzy: marcin4590, KaJoTT3D, Przemek! i darek59
Download: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.


Kilka istotnych informacji:
*w pierwszej kolejności po pobraniu proszę UWAŻNIE przeczytać CAŁE FAQ; jeśli ktoś zada na forum pytanie, na które wyraźna i jasna odpowiedź widnieje w FAQ, będę odpowiednio "nagradzał" takich userów, moderatorzy pewnie też (dotyczy się to też PW);
*pojazd przystosowany jako AI wyjdzie niebawem razem z poprawkami kilku drobnych błędów, które są niemal nie zauważalne;
*z robieniem repaitów proszę się jeszcze chwilkę wstrzymać, ponieważ dojdzie jeszcze kilka, tzn. MPK Wrocław, MZA Warszawa, MPK Kraków, ZTM Lublin, AKL Lublin, ZTM Gdańsk/ZKM Gdynia;
*do robienia dobrych malowań niezbędny będzie program, który umożliwia nakładanie dwóch obrazów na siebie, w przeciwnym razie model będzie "bez cieni" i będzie wyglądał niezbyt ciekawie; jeśli ktoś będzie miał problem z robieniem malowań, to także proszę o cierpliwość, bo na dniach pojawi się poradnik z dokładnym opisem wszystkiego, co związane z tworzeniem malowań do tego modelu;

Za Wszelkie Błędy Powstałe Podczas Nieprawidłowego Użytkowania Tego Dodatku Nie Odpowiadam.

Dziękuję użytkownikowi damian28 za użyczenie skryptów i kilku dźwięków do skrzyni biegów.

Dziękuję użytkownikowi TranslatorPS za przetłumaczenie FAQ na język angielski.

Dziękuję wszystkim innym, o których mogłem zapomnieć, za pomoc i wsparcie.

Z mojej strony to tyle. Życzę miłej gry i długich godzin za kierownicą Neoplana N4016. Oby się Wam szybko nie znudził.

Pozdrawiam;)Witam załączam w załączniku fonty do tego modelu.
Zawartość folderu proszę wrzucić do folderu fonts w głównym katalogu gry.

LINK:[attachment=287]
Gratuluję !!!
Autobus zrobiony bardzo profesjonalnie wszystko pięknie działa.
Chciałem bardzo podziękować za staranność i dokładność.
Duży "+" dla was
Ocena: 10/10
Pojazd bardzo ciekawie wykonany, przejechałem się po Szczecinie, oczywiście w malowaniu FG i jestem zachwycony. Jedyne co zobaczyłem, z błędów (a może tak miało być, nie wiem) to u mnie autobusy wyświetlają się podwójnie (2 razy każdy) i w wersji PL naklejki są po niemiecku (np.: Uwaga) ale to 2 to nie błąd.
Bardzo fajny pojazd. Opłacało się czekać. Wszystko fajnie wykonane. Autobus godny polecenia. Cieszę się że wyświetlacze obsługują polskie znaki. W końcu na Szczcienie jest KOŁŁĄTAJA, a nie KOLLATAJA.

Duży + dla was i czekam na więcej modeli:D
A jaka świetna optymalizacja...!! Gratuluję, mimo tam kilku wad to pojazd jest na bardzo wysokim poziomie wykonania. Polacy mają się z czego cieszyć i być dumni bez dwóch zdań. Jedynie do czego obecnie bym się doczepił to kamery, bo jestem nie ukrywam trochę leniuchem jeśli chodzi o OMSI i lubię mieć w tej grze wszystko na gotowe.

Notabene: spodziewałem się na prawdę czegoś gorszego. Już nie wspomnę o fantastycznym prowadzeniu tego wozu... Powiem Ci, że jako ogromny krytyk wozów, na tę chwilę nic złego powiedzieć nie mogę. Pewnie się coś znajdzie po kilku dniach, ale liczy się pierwsze wrażenie;)
Model świetnie wykonany:) Tak jak wspomniał mój przedmówca "świetna optymalizacja". Mam zastrzeżenie: Czemu w wersji PL są niemieckie naklejki ?
Bo cały model jest wiernym odwzorowaniem realnego pojazdu, który jest prawdopodobnie z importu i posiada właśnie naklejki w jęz. niemieckim.
To nie wóz... to jest bajka po prostu bajka! Marcin, czekam na N4020 z Twoich rąk!
Ja uważam ten autobus za wykonany na mocne 5. Zauważyłem 2 (3) błędy, który w/g mnie powinny zostać poprawione... 1. z nich to pasażerowie którzy przy wysiadaniu wystają za szybę drzwi... 2. z nich to "pomyłka" drzwi pasażerów a mianowicie pasażer stojący przy przednich drzwiach wychodzi dopiero po otworzeniu drzwi środkowych lub tylnych. (3 błąd to może tylko kwestia gustu, ale w/g mnie kamery w kabinie kierowcy są trochę w złym położeniu). Ogólnie model oceniam 8,5/10. Możecie się ze mną nie zgadzać, ale taka jest moja opinia. OCZYWIŚCIE DODAM, ŻE MIMO MAŁYCH (bardzo małych) BŁĘDZIKÓW, AUTOROWI MODELU NALEŻY SIĘ "SZACUN".
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie