Strefa OMSI

Pełna wersja: Havířov 2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: t0U6Mei.jpg]

Projekt: Havířov 2019
Wersja: 2.0
Autor: Dalibor
Źródło: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Download v2.0: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Download (update v1.1 -> v2.0): [hide] Link


Opis:
Realna mapa czeskiego miasta Havířov (Hawierzów). Havířov jest miastem statutowym, położonym ok. 11 km na południowy wschód od Ostrawy. Ma ponad 70 000 mieszkańców. Transport miejski w Havířovie zapewnia ČSAD Havířov a.s obsługujący 20 linii autobusowych. W tej wersji dostępne są linie: 404, 408, 416 i 431. Rozkłady jazdy odpowiadają stanowi faktycznemu w 2019 roku. Czas przejazdu mieści się w przedziale ~15-40 minut (w zależności od linii).

Screeny:
[Obrazek: eYI1D53.jpg]
[Obrazek: IKAUs7S.jpg]
[Obrazek: FrcLYti.jpg]
[Obrazek: DoWUTl6.jpg]
[Obrazek: vE7Ofrz.jpg]
[Obrazek: yOSlNxR.jpg][/b]

Prezentacja video:Mapa udostępniona za zgodą autora. Po kursie na jednej linii mogę powiedzieć, że jest całkiem klimatyczna i niezbyt ciężka (pomimo, że odwzorowuje tereny miejskie), aczkolwiek na tę chwilę jest na niej nieco pusto.
Projekt jest cały czas rozwijany, autor w kolejnej wersji zamierza dodać 5 linii (403, 407, 409, 412 i 415). Mniejsza aktualizacja ma wyjść już za 2 tygodnie - m.in. zostaną dodane niektóre brakujące obiekty, poprawione zostaną migające tekstury i problemy z AI, usprawniona zostanie dynamiczna nawigacja (strzałki). Więcej informacji w źródle (m.in. screeny z dalszego rozwoju).
To będzie dobra mapa jeżeli oczywiście autor ją dokończy.Miejscami dałbym inne tekstury trawy.Wydaje mi się,że samo miasto Hawierzów jest trochę nudnym miastem no ale ktoś je tak zbudował :) więc i trasy nie są jakieś wymagające.
Update do wersji 1.1: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Wygląda na to, że właśnie wydano wersję 2.0: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content., albo Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content..
Linki w opisie zaktualizowane.
Linki może i zaktualizowane, aczkolwiek link do pełnej wersji już nie działa.
Przekierowanie