Strefa OMSI

Pełna wersja: Retro gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Jakie macie retro gry na PC?

Z poważaniem,
Krzysztof
Dopóki nie zakupiłem WIN10 to miałem na WIN7 FIFA 2006 WORLD CUP bardzo ciekawa gra pomimo że nie lubie piłki nożnej to jednak zagranie w jakieś retro piłkarskie gry jest nawet przyjemne. Ogólnie polecam jak ktoś ma starszy system bo niestety na windowsie 10 już nie jestem w stanie tego zainstalować.
Polecam z całego serca "Różową Panterę" (Tak tą z kreskówki) Gra dla dzieci ale mam z nią wiele dobrych wspomnień. Gra nie jest dostępna w żadnej dystrybucji więc podsyłam tu moją kopię. / Nie polecam w Pana przypadku gry w tzw. rosyjską ruletkę, może się źle skończyć / (Tak ryzykuję). Gra posiada wyjątkowo nie typowe sterowanie:D
Serdecznie polecam wszystkim Devastation:) Akcja gry ma miejsce w roku 2075. Wcielamy się w członka grupy rebeliantów, którzy zamierzają obalić korporację Grathius która to kontroluje wszystkie aspekty życia.

https://www.gry-online.pl/gry/devastation/z6110d
Ja polecam dwa tytuły: Star Wars Jedi Knight oraz Jedi Academy; Obie gry są z roku 2003. Dodatkowym plusem obu tytułów jest to, że są dostępne na steamie to raz, a dwa pomimo upływu lat grafika i grywalność szczególnie pierwszej gry jest na bardzo dobrym poziomie.
Nie wiem czy to takie retro,ale posiadam
-Combat Wings:Bitwa o Anglię(2006)
-Agrar Simulator 2011 i 2012(2010 i 2011)
-John Deere:Drive Green(2008)
-Fifa 2002(2001)
-Mount & Blade:Warband(2010)
Przekierowanie