Strefa OMSI

Pełna wersja: Przekładnie wyświetlaczy z MAN-a NL202 m&r do MB O405N2 Trzy Generacje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, tak jak w temacie mam pytanie jak krok po kroku przełożyć wyswietlacze z podstawowego MAN-a do 3 drzwiowego Merca O405N2 z dodatku Trzy Generacje? Dodam że istnieje mod który oferuje takie wyswietlacze lecz niestety jest on tylko na przegubową O405N2, a chciałem takie wyswietlacze mieć w krótkim Mercedesiku. Proszę pilnie o pomoc.
Najprościej będzie jak pobierzesz soundmod od Morphiego, tam w krótkich też masz takie wyświetlacze. A jak chcesz je mieć bez soundmoda, to tylko kopiujesz linijki i po sprawie (w najlepszym przypadku).
Mam właśnie tego soundmoda ale tam są wyswietlacze z Citara od morphiego. A mi chodzi żeby były takie same jak w manie z podstawki. Które linijki musze dokładnie skopiować??
No to skopiuj z tamtego co ma skrypty z NL/NG bo oba wozy mają Kruegera.
Linijki odpowiedzialne za skrypt wyświetlaczy, czyli vmatrix.
Czyli wystarczy tylko dobrze skopiować ?
Skopiowalem lecz chyba niepoprawnie bo próbując wybrać pojazd normalnie sie wyświetla w menu lecz nie pojawia się po wybraniu. Proszę o wytlumaczenie krok po kroku.
Zobacz co się dzieje w logu i spróbuj sam to zrozumieć. Jeśli będziesz miał problem - pokaż nam z czym konkretnie masz problem. Skoro poprawnie złożony model (wyświetla się w menu) nie pojawia się po wybraniu, to oznacza, że jakiś błąd w skrypcie nie pozwala na jego pojawienie się na mapie.
Przekierowanie