Strefa OMSI

Pełna wersja: Przesiadka z OMSI 1 na OMSI 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej, więc mam 14 lat i 4 lata temu dostałem OMSI (1 odsłona gry). Od tego czasu gram weekendowo gdyż nie jestem wielkim pasjonatem gier, bardziej symulatorów A ten program przypadł mi do gustu. Naszło mnie pytanie czy nie przesiąść się na OMSI 2. Mam dylemat gdyż poza tym że scena moderska jest do niego o wiele bardziej aktualna (główny powód dla mnie aby dwójkę kupić) nie zauważyłem wielkich zmian. Czy ktoś się przesiadł z jedynki na dwójkę i mógłby powiedzieć jaka jest między nimi różnica i czy dla osoby która gra weekendowo będzie opłacalne wydać 100 złotych na nowy tytuł na steamie. Dzięki wielkie za jakąkolwiek pomoc
W polskiej dystrybucji pudełkowej gra nie kosztuje nawet połowy z tych 100zł i zdecydowanie warto zakupić drugą wersję, jeśli pierwsza przypadła do gustu. Niestety nie wszystkie bolączki pierwszej wersji zostały naprawione (a nawet pojawiły się nowe pomniejsze błędy), ale — co najważniejsze — poprawie uległa wydajność. No i, jak słusznie zauważyłeś, mało która nowa modyfikacja działa z OMSI 1, a wybór tych pod OMSI 2 jest spory — na uwagę początkującego zasługiwałyby z pewnością Mercedes O307 i O407, MANy Lion’s City, Solarisy Urbino autorstwa AlTerra, Mercedesy O530 (przed i po facelifcie) i wiele więcej.
100zl to nie majatek a skoro sprawia Ci przyjemność ten program to myślę, że warto tymbardziej jak sam wspomniałeś, że scena modererska jest ogromna w porównaniu do omsi 1.
(08.07.2019 22:25)MichauSto napisał(a): [ -> ]W polskiej dystrybucji pudełkowej gra nie kosztuje nawet połowy z tych 100zł i zdecydowanie warto zakupić drugą wersję, jeśli pierwsza przypadła do gustu. Niestety nie wszystkie bolączki pierwszej wersji zostały naprawione (a nawet pojawiły się nowe pomniejsze błędy), ale — co najważniejsze — poprawie uległa wydajność. No i, jak słusznie zauważyłeś, mało która nowa modyfikacja działa z OMSI 1, a wybór tych pod OMSI 2 jest spory — na uwagę początkującego zasługiwałyby z pewnością Mercedes O307 i O407, MANy Lion’s City, Solarisy Urbino autorstwa AlTerra, Mercedesy O530 (przed i po facelifcie) i wiele więcej.


Patrząc na wersję steam A wersję pudełkową, jaka między nimi będzie różnica. Np. W przypadku updateów, czy w wersji z boxem ogarniam to przez launchera od softonic tak jak w przypadku jedynki?
Pudełkową wersję OMSI 2 normalnie instalujesz i aktualizujesz przez Steam.
/ ciach /
A ok, dzięki za informację. Zastanawia mnie więc skąd taka wysoka cena na steamie w porównaniu do boxów, ale teraz muszę powiedzieć jestem o wiele bardziej skłonny do zakupu omsi 2 w pudełku
Steam i przewalutowanie z euro po jakimś tam kursie. Lepiej iść do MediaMarktu czy innego Carrefoura i tam kupić w pudełku za połowę tej ceny.
/ ciach /
Fakt to by tłumaczyło tą sytuację. Widziałem dzisiaj wywiad z Tobą u Wujka Bohuna. Twoja mapa jest chyba jednym z aspektów dla których chce kupić omsi 2:D
W wersji pudelkowej dostaniesz co najwyżej instrukcje z opisem gry (nic nadzwyczajnego bo sam mam wersje pudelkowa) lepiej juz dorwac cyfrowa wersje i czekac na jakas przecene na steam.
Są jakieś ograniczenia w postaci pudełkowej wersji?
Stron: 1 2
Przekierowanie