Strefa OMSI

Pełna wersja: Sterownik R&G SRG4000P
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Pobrałem z forum modyfikację pojazdu jak w temacie.Nie ważne jaki autobus posiadający ten sterownik wybiorę i dowolne malowanie,to niestety kiedy w autobusie chcę uruchomić sterownik,wciskam podświetlony na czerwono przycisk 3,to na wyświetlaczu w prawym dolnym rogu cały czas wyświetla się napis: ReadMe i sterownik się nie uruchamia.
W OMSI 2 autobusy ze sterownikiem jak w tytule tematu mają w nazwie dopisek: 4000P Versions.Jedynie Solaris 12II(DLC) z soundmodem od Morphi,nie ma w nazwie dopisku: 4000P Versions.
Co zrobić by po wybraniu autobusu posiadającego sterownik R&G SRG4000P,bez problemu można było uruchomić ten sterownik i co chodzi z tym wyświetlającym się cały czas na sterowniku napisem: ReadMe?
Jest dołączony do paczki taki plik, nazywa się "readme" i w nim wszystko jest dokładnie wytłumaczone. Jak z resztą w każdym dodatku zawierającym taki plik.
Przeczytałem dołączone do modyfikacji ReadMe w pdf. Niestety modyfikacja nadal mi nie działa. Po wybraniu autobusu z tym sterownikiem(autobus z tym sterownikiem ma w nazwie dopisek 4000P i taki autobus wybieram),cały czas na ekranie sterownika wyświetla mi się ReadMe,a jak włączam sterownik klawiszem 3(podświetlony na czerwono i tym klawiszem włącza się sterownik) to sterownik się nie uruchamia i cały czas wyświetla się na ekranie sterownika ReadMe.
Co robię nie tak,że sterownik nie działa,a może wybieram zły autobus(wybieram autobus z dopiskiem 4000P) taki jak podany w ReadMe?
Proszę o pomoc
Niestety nie przeczytałeś ReadMe ze zrozumieniem, nie zajmie Ci to więcej jak 2-3 minuty...
To jest zabezpieczenie aby ludzie zaczęli że zrozumieniem czytać ReadMe / instrukcje dołączoną nie tylko do mojego ale i każdego dodatku. Cóż... ludzie często mają w dupie nasze wypociny, nie przeczytają instrukcji a potem pretensje że to niby nasza wina. W readme zamieściłem informacje jak sterownik odblokować. Gwarantuję ci, że po przeczytaniu DOKŁADNIE readme będziesz miał widział co zrobić i będziesz mógł cieszyć się obsługą sterownika:)

Pozdrawiam
Przeczytałem kolejny raz dokładnie Readme i odblokowałem sterownik,który działa i w końcu się udało.
Niestety pojawił się problem,bo jak wybieram jako nowy autobus Solaris Urbino 4000P i chcę wybrać SU 12 II 3 drzwiowy to w oknie wyboru widzę tylko same koła(mam DLC Urbino II i wgrany soundmod Morphi),ale nie mogę wybrać tego autobusu,wersja 18 III Pitoras Edyszyn działa bez problemu.Odnośnie sterownika,to sterownik powinien wydać dźwięk pipczenia informujący o odjeździe z przystanku początkowego,gdy będzie godzina odjazdu,niestety nie słyszałem żadnego pipczenia odnośnie odjazdu z przystanku początkowego(stałem na przystanku początkowym i miałem godzinę odjazdu),a na sterowniku migała mi czerwona dioda(jeśli dobrze pamiętam), oraz nie słyszałem zapowiedzi głosowych.
Co zrobić z opisanym problem Liczę na pomoc.
Wgrałeś folder GRG do Vehicles?
Urbino II jest zrobiony pod podstawkę na oryginalnym dlc na pewno działa (było sprawdzane na live)
Przepraszam,ale dopiero teraz odpisuję.
W odpowiedzi na pytanie @Pitoras z #7 posta folder GRG mam w Vehicles,a odnośnie problemu z wybraniem Solarisa Urbiono 4000P i wybrania wersji SU 12 II 3 drzwiowy opisanego w #6 poście to problem nadal występuje(mam Urbino II DLC i wgrany soundmod Morphi).
Liczę na pomoc
(01.08.2019 11:20)Pitoras napisał(a): [ -> ]Urbino II jest zrobiony pod podstawkę na oryginalnym dlc na pewno działa (było sprawdzane na live)

Spróbuj tak jak @Pitoras napisał
Odnośnie wybrania SU 12 II 3 drzwiowy ze sterownikiem SRG4000P mam wybrać podstawowy model SU 12 II 3 drzwiowy i w jego konfiguracji jako sterownik wybrać SRG4000P,bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem odpowiedź @Pitoras i przytoczoną przez @rembo
Stron: 1 2 3
Przekierowanie