Strefa OMSI

Pełna wersja: [wydzielono] Tekstury by Razziq - Przyjmuje zamówienia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pointowe i kradzione tekstury innych twórców. Wątek cały do usunięcika.
Jakich tworcow to napisze na pw do skawka przedstawiajac caly problem. I zwracajac sie do niego z prosba o napisanie stosownego kazania na pw na ten temat. Bo to jest juz jego 3-4 proba zalozenia texturowni (kazda nieudana a textury kradzione)
Pozdrawiam
P.S nie moge pisac z oolskimi znakami na telefonie a wazna byla dla mnie szybka reakcja bo chlop co 5-6dni robi texturownie i zakazdym razem dostaje opierdziel od koletra i alexa.
Oj Raziqq,Razziq to twoja 4 próba założenia lakierni raz nawet dostałeś warna na 90% za ukradnięcie textury innego twórcy nie wiem jakiego dokładnie bo wątek został wycięty przez admina i wrzucony do kosza.Ale Warn brzmiał tak "2.5 Treści sprzeczne z polskim prawem lub/i prawem autorskim, propagowanie nielegalnych działań (+90%)" mam taką prośbę rób coś innego tym forum np. Dykty,Rollbandy,Rejestracje albo nawet pomagaj innym twórcom.Ale nie kradnij textur innym twórcom.Jak już zakładasz lakiernie to na początek zrób tak z 3-4 modele żeby ludzie mogli je ocenić i mieć wyrobioną opinie.Tak samo z naklejkami raz zabrałeś je od Alexa i Kolertra a oni nad tymi naklejkami trudzili się całkiem długo.Robili castomowe zdjęcia w środku autobusów i spędzili nad tym pare godzin ciężkiej pracy w gimpie czy tam z czego korzystacie.Tak jak napisałem wyżej zaraz po napisaniu tego posta napisze na pw do skawka aby dał ci jakąś nauczkę.
Pozdrawiam
Posty zostały wydzielone do Kosza z powodu naruszenia Regulaminu bądź zasad działu.
Przekierowanie