Strefa OMSI

Pełna wersja: Łódź Retkinia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć:)

Od miesiąca we współpracy z kondzik2013 tworzymy mapę Łodzi na terenach osiedla Retkinia. Mapa w pierwszej wersji będzie zawierać linie G1 i G2 w relacji Retkinia - ŁSSE Nowy Józefów oraz Retkinia - ŁSSE ks. Janika. W późniejszej wersji planowane są linie 68A, 68B, 94 oraz 76. Na mapie znajduje się dużo obiektów dedykowanych, osobiście dokładam wszelkich starań, by odwzorować najmniejsze szczegóły. Bez zbędnego przedłużania, zapraszam do obejrzenia terenów na odcinku Retkinia - Retkinia Kusocińskiego.

Link do galerii: https://imgur.com/a/f2tNO94

Tereny od pętli Kusocińskiego aż do skrzyżowania z Wyszyńskiego są ukończone praktycznie w 100%, brakuje kilku pierdół, tj. dedykowane backdropy i socialu na pętli. Krańcówka na Retkinii jest również w dużym stopniu ukończona, czekam tylko na dedykowane słupy do sieci trakcyjnej i latarnie, do tego brakuje roślinności wzdłuż torów i przy Tesco.

Pozdrawiam, fifos
Panowie z całym szacunkiem ale według mnie zaczynanie pierdyliardów projektów nie jest dobrym pomysłem. Według mnie warto najpierw skończyć jeden i zabrać się za drugi żeby nie panował bałagan.
(06.07.2020 21:05)Markowianin napisał(a): [ -> ]Panowie z całym szacunkiem ale według mnie zaczynanie pierdyliardów projektów nie jest dobrym pomysłem. Według mnie warto najpierw skończyć jeden i zabrać się za drugi żeby nie panował bałagan.

Z3 już jest praktycznie na wykończeniu został tylko ruch AI
(06.07.2020 21:05)Markowianin napisał(a): [ -> ]Panowie z całym szacunkiem ale według mnie zaczynanie pierdyliardów projektów nie jest dobrym pomysłem. Według mnie warto najpierw skończyć jeden i zabrać się za drugi żeby nie panował bałagan.

Z całym szacunkiem, ale według mnie to komentarze o takiej treści powodują, że ostatecznie żadne projekty mogą nie ujrzeć światła dziennego, bo osobiście wolałbym przeczytać krytykę na temat wykonania tego, co zaprezentowałem na screenach, niż opinii na temat tego, ile projektów na raz jest dobrym pomysłem a ile nie, tym bardziej w sytuacji, gdzie nie ma się pojęcia na jakim etapie prac jest jeden z dwóch projektów w którym biorę udział (pierdyliard projektów). No ale jeżeli już ten temat został wywołany, to go sprostuje. Łódź Retkinia to mój własny projekt, Z3 to projekt zlepek, w którym kilka osób szlifowało swoje umiejętności. Nie widzę żadnych przeciwwskazań w rozwijaniu mojego własnego projektu w sytuacji, gdy w drugim projekcie pozostały do zrobienia rzeczy, za które nie jestem odpowiedzialny. I tyle w temacie.

Pozdrawiam, fifos
Przecież zobaczyłem screeny i moje spostrzeżenia dotyczące tego projektu zostawie dla siebie. Co do mojej uwagi odnośnie zaczętych projektów tak cie to zabolało? Napisałem to co jest FAKTEM. Dobrze że nie wszyscy się obrażają za to co się innym napisze.
(07.07.2020 18:17)Markowianin napisał(a): [ -> ]Przecież zobaczyłem screeny i moje spostrzeżenia dotyczące tego projektu zostawie dla siebie. Co do mojej uwagi odnośnie zaczętych projektów tak cie to zabolało? Napisałem to co jest FAKTEM. Dobrze że nie wszyscy się obrażają za to co się innym napisze.

Faktem jest to, że obecnie prowadzę jeden projekt, którego postępy można śledzić w tym wątku. Mój wkład przy mapie Z3 już się zakończył. To co miałem zrobić, już skończyłem. Boli mnie jedynie wciskanie mi faktu, który w żadnym stopniu nie dotyczy mojej osoby. Istnieje też znacząca różnica między wymianą zdań a obrażaniem się. Skoro zdecydowałeś się napisać taki komentarz, no to musisz liczyć się z tym, że odpowiem na niego na takim samym poziomie, co twój. Skoro ty masz prawo wyrazić swoje zdanie na temat tego, że robienie kilku projektów na raz jest złym pomysłem, tak samo ja mam prawo napisać, że takie komentarze w skrócie nic nie wnoszą. Kto się obraził, ten się obraził.

Pozdrawiam, fifos
Nie no, generalnie nie ma do czego się przyczepić. Jestem z Łodzi i powiem szczerze, że mapka jest bardzo ładna, w szczególności pętla Retkinia. Jedynie te drzewka służące za ściankę na ul. Wyszyńskiego w stronę Armii Krajowej nadawałyby się do zmiany, ale domyślam się, że na wszystko potrzeba czasu.
Z mojej strony spore wyrazy uznania dla autorów, no i trzymam kciuki za projekt. Widać w nim sporą szansę, powodzenia!
Cześć:)

Po wypuszczeniu Z3 postanowiłem podzielić się z wami efektami naszej pracy w ciągu wakacji, zapraszam do oglądania;)

Link do zdjęć: https://imgur.com/a/o4FFdJN

Co zostało do zrobienia?
- Odcinek między Gimnastyczną a Popiełuszki
- Dopieszczenie skrzyżowania Maratońskiej i Popiełuszki
- Dopieszczenie Nowego Józefowa (charakterystyczne niebieskie ogrodzenie, skrzyżowanie z Innowacyjną i roślinność dookoła, uzupełnienie parkingów magazynowych)
- Znaki, ruch AI itp. itd.

Pozdrawiam, fifos
Uprasza się o więcej dziur na Maratońskiej:P
Na screenach trochę pusto, przydała by się jakaś bardziej widoczna trawa, a poza tym dobrze to wszystko wygląda, nie wiem, który to Twój projekt, ale robisz mapy naprawdę na poziomie ;). Tak trzymaj!
Stron: 1 2
Przekierowanie