Strefa OMSI - polskie forum o OMSI i OMSI 2

Pełna wersja: malowania do Add-On HafenCity - Hamburg modern
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam problem z malowaniami do Volvo 7900 LH z Add-On HafenCity - Hambrurg modern. Jak tylko dodaje w pliki malowanie i chce je wybrać w grze to ma ono srebrną poświate na całym autobusie, lecz pod nią widać tektury które wybrałem. Czy wie ktoś jak to naprawić?
temat znany i tylko niektorzy repainterzy go ogarniają. Kwestia odpowiedniego krycia warstwy w gimpie, niech sie wypowiedzą ci co to ogarneli - ja mimo prob postepowania według poradnikow i tak poległem xd