Strefa OMSI

Pełna wersja: Ghost Recon Online
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio w kilku wolnych chwilach na tydzień, które jeszcze mam, bawię się w GRO - czyli Ghost Recon Online. Jest to darmowa gra wieloosobowa z niezłymi możliwościami i przyjemną dla oka grafiką. Grywalność tego tytułu także jest na wysokim poziomie a wymagania sprzętowe - rozsądne.

GRO to trochę futurystyczna strzelanka taktyczna - do wyboru mamy trzy klasy (szturmowiec, zwiadowca, specjalista). Każda z nich ma nieco inne możliwości i bronie do wyboru. Wyposażenie i ulepszenia możemy kupować w sklepie (za tzw RP zdobywane w czasie gry lub wpłacając prawdziwe pieniądze), ale można się dobrze bawić nie wkładając tych drugich.

W tej chwili dostępnych jest osiem zróżnicowanych lokacji. Rozgrywka jest podobna do trybu conquest (podbój). Wygraną drużyny warunkuje zdobycie wyznaczonych obszarów na mapie (lub jednego na mniejszych z nich). Maksymalna liczba graczy na serwerze to 16 osób i wydaje się to być optymalną wartością dla tego typu zabawy.

Zainteresowanych odsyłam do oficjalnej polskiej strony: http://ghost-recon.ubi.com/ghost-recon-o...index.aspx
i do zobaczenia na serwerach (mój nick to skawekPL) ;)
Warto wspomnieć iż mamy 2 tryby gry i gra ciągle się rozwija. Jak grałem w wakacje to grafika była gorsza niż teraz, a także widać zmiany w ciągu tych 3 miesięcy.

Moje Levele:

Zwiadowca 21-22
Szturmowiec 8
Specjalista 11

Ranga ATHENA: Major...

Polecam:
Przekierowanie