Niee, autor wraz z plikami udostępnia wszystkie modele potrzebne do działania mapy. Przejedź mapę MapTools'em i się okaże czego DOKŁADNIE brak.
Problem najprawdopodobniej dotyczy parklists. Może wyślij zawartość tego pliku.
Witam mam taki sam problem,
logfile: aktualizajca
@Daniel123: Strzelam, że odpalasz mapę na OMSI 2, a pliki zawierają niedozwolone znaki (np polskie "ą", "ę" itd). Musisz przewertować wszystkie segmenty mapy i dostosować deklaracje do wymogów OMSI 2, a także zmienić same nazwy plików, aby wszystko się zgadzało. Po tej żmudnej czynności możesz dopiero brać się za konwertowanie mapy w edytorze, czyli otwierasz ją i zapisujesz...
...albo odpal w OMSI 1, jeśli na jedynce masz ten problem to musisz uzupełnić braki w plikach, które ewidentnie widać w logu.
Nie, odpalam na OMSI 1
Ja uruchamiałem kilka razy i rożne błedy mi wywalało (znaczy różne adresse)
(11.01.2014 10:04)OmsiSolarisBus napisał(a): [ -> ]Witam! Mam OMSI 1 wersję v1.01 chcę włączyć mapkę Projekt PKS V2.0 i pojawia mi się taki błąd.
http://www.iv.pl/images/43013320276715778581.png
PROSZĘ O POMOC!
Aha, to świetnie. Może wyciąg z logfile.txt z głównego folderu z grą + opis co i jak instalowałeś? Wróżki mini-ratki nie jesteśmy.
Witam. Mam problem z mapą Projekt PKS by omsolaris 12 v.2.00. Zainstalowanej ją według instrukcji w pliku PDF zawartym w paczce, lecz w trakcie wczytywania mapy (gdy pokaże się napis tworzenie obiektów) wyskakuje mi jakiś błąd. Jak ktoś wie co z tym począć to bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję za szybkie odpowiedzi i pozdrawiam:-)
Trudno było podpiąć się pod istniejący wątek? Błędów w OMSI są tysiące, i bez informacji dotyczących błędu, uruchamiania i innych okoliczności, a w szczególności pliku logfile nic nie poradzimy. Plik znajdziesz w folderze zainstalowania OMSI.