Strefa OMSI

Pełna wersja: MAN SU220
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: CXtbqFQ.jpg]

Model: MAN SU220
Autor: Jendomen (przy współpracy z momir oraz minimoto)
Źródło i Download (Na dole strony): Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.


MAN SU220 to licencyjna wersja autobusu MAN-a produkowana przez Avtomontaza. Fabryka zlokalizowana była w Lublanie, stolicy Słowenii.
Autobus występuje w paru wersjach miejskich oraz podmiejskich (każda z nich ma wersję z manualną i automatyczną skrzynią biegów).

Screeny:
[Obrazek: jVQZvXO.jpg]
[Obrazek: fhffRtR.jpg]
[Obrazek: LMFf3Q6.jpg]
[Obrazek: idEUyeq.jpg]
[Obrazek: oNDL1sZ.jpg]Uprzedzając pytania - model działa na OMSI 2. Moim zdaniem niestety nie zachwyca i nie ma w nim nic, co skłoniłoby mnie do pozostawienia go na dysku.
Na OMSI 1 również działa.
Czas na moją opinię.:D
Moim zdaniem autobus jest dobrze wykonany, fajnie się nim jeździ. Szczególną frajdę sprawia mi operowanie 4-biegowego manuala. Trzeba nieźle kręcić silnik, aby ruszyć z dwójki. Kolejną zaletą, jest możliwość regulowania kierownicy. Nawet znalazło się miejsce na sterownik tablic. Jakby ktoś nie wiedział gdzie on się znajduje, to zamieszczam screena: http://zapodaj.net/53bf9049dd037.jpg.html Bardzo spodobała mi się bileterka. Dodaje temu autobusowi klimatu.
Daję mu 8/10
Ok teraz ja:) Bryła modelu wykonana bardzo fajnie za co wóz ma + ode mnie. Niestety nie jest idealny... Na wóz jest źle nałożona tekstura brudu która gryzie się z teksturą autobusu. No i dla mnie ta skrzynia to porażka... Ocena 8/10
To teraz ja dodam swoje 2 grosze;)
Na początek wydaje mi się że kierownica jest krzywa po żeby jechać po prostej muszę skręcić lekko w lewo. Dźwięki z SD202 zerżnięte...
Ale pomimo tego fajnie się prowadzi:) ogółem model mogę ocenić 5/10.
Pogi, MAN SU220 pod względem techniki to ten sam autobus SD200, więc ma taki sam silnik, a co za tym idzie, ten sam dźwięk. ;)
A co do kierownicy to tylko te najstarsze modele mają ja krzywo. To chyba celowy zabieg.
Tak, silnik ten sam, ale skrzynia to FAMOS i to ręczny, a nie Voith... Dlaczego w manualnych wozach autor zastosował ten sam dźwięk silnika? Przecież na YT są dobre nagrania z tych wozów. Polecam poszukać i posłuchać, brzmią świetnie.
Model sam w sobie jest niezły, podoba mi się. Ma wszystko, co powinien mieć klasyk. Źle są wykonane tylko i wyłącznie drzwi - powinny być dokładnie takie same jak w SD200 czy O305, za to mają przewagę nad modelami od M&R - wreszcie uszczelki posiadają osobną teksturę, a nie zlewają się z resztą.
up@ Ale żeby zrobić dźwięki to potrzeba dźwięków silnika na poszczególnych obrotach. Myślę, że z amatorskiego filmiku nie dałoby
rady wyciągnąć tych odpowiednich dźwięków.
Stron: 1 2
Przekierowanie