Strefa OMSI

Pełna wersja: Skoki Narciarskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam , znacie moze jakies symulatory skokow narciarskich ?? Zeby były realistyczne turnieje , zawodnicy i skocznie ? Proszę o opinie i tytuły gier , z góry dziękuje
Deluxe Ski Jumping 4 polecam, gra się w to w szkole:D
A wtym Deluxe Ski Jumping 4 jest turniej 4 skoczni ?? dryżynowy itd ??
Turniej 4 skocznii możesz sobie stworzyć, drużynowy także, lecz po zakupieniu kodu aktywującego. W wersji demo są 2 skocznie, tylko indywidualnie i w treningu można na nich poskakać.
Ja mam pelną wersje:D a gdzie stworzyc ten turniej 4 skoczni ??
W ustawieniach pucharu świata wybierasz sobie tylko 4 skocznie ;P
Wciskacie koledze jakieś Skoki , a nie lepiej jakby se zamówił takie coś :
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8356
Jak chce skakać w Planicy tak jak w realu to innej opcji ni ma .
Mam to:D Kiedyś sie jarałem tym i mi aż smaka narobiliście żeby zagrać. Szkoda, że nie rozwinął sie ten projekt bardziej.
RTL byly ok ale miały skopaną fizyke do 2002 było ok potem to zepsuli. Doskoczenie do punktu K to cud nawet jak sie ma wymaksowanego zawodnika (jedynie z najwyżej belki czyli w 2 serii konkursu sie daje praktycznie) no i ta seria stała w miejscu 0 zmian tylko nowe numerki ew skocznie i poprawiona grafa. Ze starszych gier (bardzo starych xdd) polecam Ski Jump International od niedawna za free jest. Ma 16 skoczni (niestety leciwe parametry) ale jest edytor skoczni można robić swoje podobnie łatwo można zmieniać nazwiska (zwykły plik tekstowy). A z nowszych to własnie DSJ. Bo reszta to była nastawiona na komercje i była w mniejszym lub większym stopniu spieprzona (m.in. polskie 2005 fatalna fizyka, 2006 ok ale brak pory dnia i nocy, fatalny komentarz)
Koledzy , a są do DSJ jakieś dodatkowe skocznie ?? Jeśli tak to skąd można je pobrać ??
Stron: 1 2
Przekierowanie