Strefa OMSI

Pełna wersja: MZK Kydczice (Pod OMSI 2)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: S8SC3Ri.jpg]

Modyfikacja: MZK Kydczice (Pod OMSI 2)
Autor: omega44
Download: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.


Opis:
Dużo osób prosiło mnie przez PW, abym przekonwertował mapę do OMSI2. Nawet zauważyłem w temacie z mapą jakieś marudzenie, że niby obiecałem, a nie zrobiłem. No cóż... znalazłem trochę czasu, to zrobiłem. Oto przekonwertowana mapa MZK Kydczice do OMSI2.

Jak zainstalować:
1. Ściągamy oryginalną paczkę z tematu o mapie.
2. Otwieramy paczkę. Z folderu OMSI kopiujemy:
- Cały folder Splines
- Cały folder Trains
- Folder Sceneryobjects, ale bez podfolderu "kocky_gryzly"
- Z folderu Vehicles tylko podfolder EN57
3. Ściągamy moją paczkę i wypakowujemy do głównego folderu z grą. Pliczek .hof, oczywiście, do folderów interesujących nas autobusów.
4. Cieszymy się mapą, ewentualnie zgłaszamy mi błędy (mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku).

Na mapie nie zastosowałem żadnych większych modyfikacji (zresztą autor zabronił tworzenia takich bez jego zgody).
Jedyne co musiałem zrobić, ze względu na pomyślną konwersję, to podmienić autobusy jeżdżące na mapie na standardowe MAN-y z OMSI2 (NL202 i NG272).
No super polecam to. Jak zrobisz z godnie z instrukcją oraz pobierzesz wszystko co do działa mapy to elegancko chodzi. Można zmieniać też Ailist i nie wyskakują błędy.
Jedynie mały minus to, że na jednym rondzie kręcą się ciężarówki w kółko ale nie przeszkadza to wjeździe i wyjeździe samochodów oraz też jest minusik na jednej pętli, gdyż stoją autobusy na pętli i samochody nie mogą przejechać. Po prostu przy tworzeniu mapy nie były wydzielone szlaki na autobusy, samochody i ciężarówki dlatego ciężarówki czasami wjeżdżają w maluteńkie uliczki. Dalej nie znalazłem błędów.
Pozdrawiam i polecam.
Ciężarówki na rondzie to wina OMSI 2.
Te wszystkie błędy, o których wspominał kolega Pierre są do wyeliminowania, ale wymagają, niestety, czasu, którego ja nie mam. A inna sprawa, że się na tym nie za bardzo znam:P. Dlatego co mogłem zrobić, zrobiłem - reszta w waszych rękach.
Bardzo się cieszę, że wydałeś ten konwert.:) Wreszcie bardziej mogę się cieszyć jedną z moich ulubionych map.:) Bo sama mapa w sobie ma coś takiego, że do niej ciągnie. A po poprawkach i zamianie zapowiedzi pani Henie jest jeszcze lepiej.;) Dzięki za ten konwert.:D Plusik oczywiście jest.:D Jakby co to info dla innych, że konwert w pełni działający i sprawny.;)
Ciężarówki to wina ailistu zrobionego starym sposobem, zamiast nowym - 3 minuty roboty i problem z głowy.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
Ten konwert jest naprawdę przydatny, bo przynajmniej można sobie pojeździć w Kydczicach autobusem przegubowym?
@solariskuba: Co Ty masz do zapowiedzi Pani Henie, jak na moje to ona tym swoim czeskim głosem,akcentem i emocjami nadaje jakiś "czar" tej mapie.
Super jest ten kovert a sama mapka bardzo przyjemna. Dodatkowym plusem jest optymalizacja na moim kompie praktycznie zero lagów no i oczywiście długie trasy przynajmniej na linii 5, cóż dodać cóż ująć z czystym sumieniem polecam [attachment=2219][attachment=2219][attachment=2220]
Link nie działa:(
@up
Na szczęście trzymałem jeszcze na dysku ten plik w moim archiwum;)
Zatem link zaktualizowany, wrzuciłem na dysk google, także nie powinien już wygasnąć (chyba, że kiedyś go przez nieuwagę usunę, ale wątpię xD).
Przekierowanie