Strefa OMSI

Pełna wersja: Car Mechanic Simulator 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Car Mechanic Simulator 2014 to gra wyprodukowana przez Polskie studio ,, Red Dot Games'' .Pozwala ona poczuć się jak mechanik samochodowy.Do dyspozycji gracza,oddano około 150 różnych części. Oprócz samego naprawiania,mamy możliwość także zamawiania części przez internet.Do dyspozycji mamy kilkadziesiąt różnych scenariuszy oraz kilka pojazdów.Polecam grę, wczoraj zacząłem rozgrywkę i powiem wam, że to bardzo wciąga musze powiedzieć.

Post nr 1000:party:
Jeśli kogoś to interesuje, to w Google Play dostępna jest darmowa wersja tej gry na urządzenia mobilne (nie wiem, czy nie tylko na tablety).
Testowałem tą grę na Samsung Galaxy Tab 3 Lite i działa wyśmienicie, no jest tam trochę ścinek ale bardzo mało łatwo się jest nauczyć tej gry. Polecam i Pozdrawiam.
https://play.google.com/store/apps/detai...ay.cms2014 tutaj link dla leniwych. Ja na Modecomie FreeTAB 9706 IPS2 X4+ (nie wiem, kto wymyślał tak długą nazwę) nie mam żadnych ścinek.
Ja mam wersje na kompa tej gry i jest naprawde fajna. Dziwie się czemu kompletnie pominęli w niej układ chłodzenia. Nie wyjaśnili w ogóle np jak podpiąć komputer do samochodu żeby go podrasować. Ale poza tym jest ok.
Jest wyjaśnione wszystko na tym komputerku.
Przekierowanie