Strefa OMSI

Pełna wersja: Torunianie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Jest ktoś z Torunia na forum w ogóle?:) Jeżeli by się zebrało trochę osób, które w miarę ogarniają edytor to może zrobiliśmy by naszą mapkę?:)
A ja nie jestem z Torunia, ale... kiedyś tam byłem i powiem, że to ładne miasto.
@solariskuba: Robisz lub robiłeś Bolechowo ( nie mogę się doczekać wydania lub przynajmniej screenów, bo chciałbym ocenić, jak Ci idzie) i ta mapa nie była słaba, więc myślę, że poradziłbyś sobie z wyzwaniem realnej mapy Torunia;) i byłaby nowa, fajna, realna mapa, które tak lubisz:).
Pozdrawiam
Pan Krytyk-OmniCity
Może i bym sobie jakoś poradził, ale na pewno nie bez osoby, która modelowałaby skrzyżowania. Nie umiem tego robić. Nawet zaczynałem taki projekt, ale stanąłem gdy nikt nie chciał pomóc. :/
Ja kiedyś bylem, bardzo mi sië spodobało. Mieszkacie w bardzo piëknym mieścië, macie fajne autobusy;) . Mapa Torunia to naprawdë fajny pomysł;) .
Byłem, widziałem, wróciłem, nie będę. Komunikacja miejska funkcjonuje okropnie. Sieć jest dziwacznie poukładana, a informowanie pasażerów o zmianach lub wydarzeniach też pozostawia wiele do życzenia. Ponadto wozy, jeszcze raz wozy - kompletna nuda. Jedynie MANy, Solarisy i Jelcze... A o dbaniu o MANy już nie wspominam...
Sieć jest normalnie poukładana i KM normalnie funkcjonuje. W Toruniu przynajmniej autobusy jeżdżą czyste, nie to co w Bydgoszczy.
(24.10.2014 14:57)remigstan napisał(a): [ -> ]Sieć jest normalnie poukładana i KM normalnie funkcjonuje. W Toruniu przynajmniej autobusy jeżdżą czyste, nie to co w Bydgoszczy.

Przesiadki nie są w żaden sposób skoordynowane, a linie na tym samym odcinku trasy nie zagęszczają częstotliwości, nawet jeżdżą po sobie, więc proszę wielkiego "znawcę km" o zamilczenie. Przypominam, że w Bydgoszczy wozy są codziennie myte w nocy - przynajmniej tak to się prezentuje w MZK.
Odezwał się znawca toruńskiego MZK, który w Bydgoszczy kradnie rozkłady z przystanków. Podaj przykład tych linii.
(24.10.2014 19:01)remigstan napisał(a): [ -> ]Odezwał się znawca toruńskiego MZK, który w Bydgoszczy kradnie rozkłady z przystanków. Podaj przykład tych linii.

A szkoda mi nawet czasu na tłumaczenie Tobie, i tak wiesz lepiej i nic do Cb nie dotrze.
Bo nie mieszkasz w Toruniu i się g**no znasz, ale przynajmniej jeden rozkład masz do swojej kradzionej kolekcji.
Z tego co pamiętam to z 18 z przystanku Łukasiewicza kier. Port Drzewny...
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie