Strefa OMSI

Pełna wersja: MAN ÜL 242/272/292/312/312 Facelift (v1.2)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
[Obrazek: qAlzeMA.jpg]

Model: MAN ÜL 242/272/292/312/312 Facelift
Wersja: 1.2
Autor: Perotinus
Źródło i download (Wersja 1.2): Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.


Screeny:
[Obrazek: PNEej8c.jpg]
[Obrazek: JGSgTlp.jpg]
[Obrazek: tw1AuC6.jpg]
[Obrazek: wQvgRHK.jpg]
[Obrazek: Qsezdtn.jpg]Ten model nie działa w OMSI 1 za co wywala zugrif... A co do modelu piękny, ale w OMSI 2 nie mam O305, dlatego na OMSI 2 wywala jakiś błąd z brakiem skryptu z O305.:)

Edit: zmień prefiks z [OMSI 1 & 2] na [OMSI 2].:P
Do poprawnego działania potrzebna jest wersja 1.10 z modelem O305:)
Na węgierskim forum podobno pojawiła się informacja jakoby za zgoda autora tj.Perotinus ktoś postanowił dostosować model pod Omsi 1.04
Man świetny ale nie w 100% bo mam małe ale co do tego co słychać podczas jazdy po dziurach/wybojach/nierównościach przebija mi się pisk hamulców. Ale poza tym model 9,9/10, dałbym 10 ale myślę że może coś przebije ten autobus choć to nie będzie łatwe.
Nikt się nie pokusił o opinię więc ja to zrobię.
Przetestowałem wersję ÜL312 przed liftingiem podczas kursu z Tettau do Sonneberga. Co tu dużo mówić, Perotinus odwalił kawał świetnej roboty w stosunkowo bardzo krótkim czasie. Te dźwięki, tekstury, bryła wykonana na poziomie autobusów od M&R-ów, skrypty, ogółem wszystko. Testowana przeze mnie wersja bez problemu na prostej rozpędzi się do 80km/h. Dodatkowo ma mocny silnik (na czwórce, na niskich obrotach, przyspieszał mi pod górę:P). Niestety, nie zachwycają mnie dźwięki m. in. w ÜL292. Autobus brzmi jak SD202, ale jest to realna konfiguracja, więc nie zaliczę tego jako minusu pojazdu. Błędów nie jestem w stanie wskazać z racji tego, że tym wozem ani razu nie jechałem.
Bez wątpienia, jest to obecnie najlepszy, dostępny autobus podmiejski do OMSI. Wcześniej to miano nosiła u mnie O307, która też jest świetna i warto do niej wracać. Reasumując, z czystym sumieniem daję mu 10/10.
Miłych podróży nowym MANem.;)
Pozdrawiam, Kierowca Maciek
Cytat:Na węgierskim forum podobno pojawiła się informacja jakoby za zgoda autora tj.Perotinus ktoś postanowił dostosować model pod Omsi 1.04
Można jakiś link do tego forum ?
Podpisuję się pod pytaniem kolegi:)
Tzn. Ma ktoś link do tego autobusu na OMSI 1.4 ?

Z góry dzięki ;D
That this is the condition of its functioning have addon MB O305 is a big minus for him. I had to get because of scripts MB O305. But otherwise it's a good bus. Sorry for my English (Translate by Google)
For me this bus is 5/10 BECAUSE of the needed O305. Which is payware. Or even lower, but still. humongous minus, no matter for the scripts.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie