Strefa OMSI

Pełna wersja: Warszawskie zapowiedzi przystanków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Modyfikacja: Warszawskie zapowiedzi przystanków
Autor: artur_com
Download: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.


Opis:
Przedstawiam wam Warszawskie zapowiedzi przystankowe.
Niestety są oryginalne tylko w 50%, więcej nie udało mi się zdobyć.(Film w kiepskiej jakości, ale pliki zawarte w paczce w bardzo dobrej).
Trochę kiepsko przemyślane z tym, że zupełnie inaczej brzmi (zupełnie inna jakość) mówiąc "Następny przystanek" i inaczej "Przystanek na żądanie", jak już wycinać to z jednego nagrania i tej samej jakości. Ale przynajmniej plus za chęci.
Jak dla mnie te zapowiedzi są beznadziejne (chodzi zarówno o kiepską jakość nagrania lektora z autobusu, jak i beznadziejny głos i sposób wymowy lektora czytającego przystanki). Tyle w temacie ode mnie.
Ja rozumiem że nie każdy ma wtyki w MZK itp. i nie może sobie na pętli nagrać wszystkiego. Ale skoro ma się tylko takie kawałki, to już lepiej byłoby nagrać wszystko samemu (mówię o nagraniu siebie) i wstawieniu własnych nagrań :|
Albo zrobić tak, jak jest w Warszawie, jak się komuś zapomni dograć nowe zapowiedzi, albo jeszcze w ogóle nie zostały nagrane, czyli "Następny przystanek: Przystanek na żądanie" i "Przystanek: przystanek na żądanie" (oczywiście mowa tu o przystankach warunkowych, na stałych nie ma "przystanek na żądanie"). Jest to w jakiś sposób realne, a i nie słychać beznadziejnego głosu z tej paczki.
A nie próbowałeś tego doklejonego głosu obrobić zmienić barwę i ton itp?
Spoko że zapowiedzi jakiekolwiek są:) Ale gdzie mapa do nich ? bo zapowiedzi zapowiedziami ale żeby to dopiero miało ręce i nogi to przydała by się mapa:P
Przecież to jest do Warszawy Białołęki 1.00.
Przekierowanie