Strefa OMSI

Pełna wersja: Pokładowy pogłos zapowiedzi przystankowych do różnych map
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Modyfikacja: Pokładowy pogłos zapowiedzi przystankowych do różnych map
Autor: MichalR.


Opis:
Jakby ktoś chciał trochę, myślę, urealnić sobie kursy na mapie Karbowa, edytowałem zapowiedzi dzięki którym głos syntezatora mowy wybrzmiewa jak z głośników znajdujących się na pokładzie (w bardzo przybliżonym stopniu).
Jeśli modyfikacja spodoba się, na warsztat pójdą zapowiedzi z mapy Projekt Szczecin, oraz będę starał się jeszcze bardziej dopracowywać edycje głosu tak aby ich brzmienie było jak najpodobniejsze do tych ze środowiska z pokładu autobusu.
W załączonym pliku znajduje się kopia zapasowa oryginalnego głosu od zapowiedzi, a więc można pobierać w ciemno i instalować nie tracąc czasu na tworzenie kopii... no i testować. Proszę również o wypełnianie ankiety czy chcielibyście aby takie modyfikacje powstawały.

Film poglądowy (przepraszam za niską wydajność i babole graficzne, ale FRAPS po prostu zniszczył wszystko)

Zapowiedzi - Karbowo:

Download: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
(Przystosowane do patcha 20.10.2014 mapy)
Pięknie:brawo: Jak wydasz do Szczecina, mogę to dodać to mojej paczki modyfikacji;)
Wdzę, że na ten moment jest większość przeciwników (edycja 18:42 - obecnie prawie pół na pół) tu i na sąsiednim forum odnośnie robienia takich modyfikacji. Osobiście nigdy nie jeżdżę na zapowiedziach ze względu na to, że mamy do czynienia z czystym, łysym plikiem wav w którym nie ma przestrzeni. Chciałem to zmienić, no ale jak nie to nie;) Będę robił dla siebie, do użytku prywatnego. Zobaczymy jak będzie układało się zapotrzebowanie w najbliższym czasie.
Jestem zdecydowanie za! Bardzo podobają mi się zapowiedzi z mapy Baumgarten, bo są wykonane dokładnie w taki sposób. Bardzo to urealnia jazdę i przyklaskuję temu projektowi. A i wykonanie niczego sobie.
Pierwszy post zaktualizowany o film poglądowy.

Twórcy map, jeśli chcą, mogą się do mnie zgłaszać z każdą prośbą edycji ich zapowiedzi. Ja dodam im życia i myślę że wyjdzie to na lepsze:)
Związku z tym, że jestem osobiście zadowolony z efektu, a projekt ma również swoich "przeciwników", nie zrażam się tym i w najbliższym czasie pojawią się zapowiedzi do Szczecina.
No muszę powiedzieć że właśnie tego mi najbardziej brakowało w OMSI 2 tych zapowiedzi bardziej realnych że słychać że to faktycznie się ten dźwięk wydobywa z gdzieś tam z pokładu ; )) świetnie że się tym zająłeś ;D wielki plus ! czekam z niecierpliwością na modyfikację do Projekt Szczecin 4 ; )) POZDRAWIAM !!! ; ))
Szczerze mówiąc dziwi mnie, że aż tyle głosów jest na "nie". Taka modyfikacja mocno urealnia rozgrywkę, bo słuchanie czystych, niczym nie skażonych dźwięków zapowiedzi w autobusie pełnym ludzi, w którym dodatkowo wyje silnik i który jest jedną wielką bryłą (więc efekt pogłosu nieunikniony) jest bardzo nierealistyczne. Osobiście czekam na tego typu zapowiedzi do Szczecina, a jeżeli nie masz ochoty ich dalej upubliczniać, to może mały tutorial odnośnie tego jak je samemu wykonać?:)
Ja osobiście czekam z niecierpliwością na te zapowiedzi do Szczecina w sumie taką małą namiastkę tego to można w Szczecinie doświadczyć na lini 57 w OMSI oczywiście jak się jedzie na Pasterską bo gadaczka gada jak by z pokładu autobusu ;D he widocznie tak się autorom nagrało ;D ciekawi mnie kiedy wyjdzie ta modyfikacja;)
Zmodyfikowane zapowiedzi do Szczecina wyjdą najdalej w piątek. Już mówię, że efekt będzie o wiele, wiele lepszy. Oczywiście zapowiedzi Karbowa przejdą przez retusz zaraz jak tylko zrealizuję Szczecin. Gorączkowo będę również testował kwestię poziomu głośności, ponieważ nie wiem jak zapowiedzi brzmią ze stanowiska kierowcy. Jeśli ktoś dysponuje jakimś dobrym filmem z realiów prosiłbym o podesłanie:)
MichalR. Mam pytanko czy przed wydaniem zrobisz jakiś mały filmik poglądowy z jakimiś już zrobionymi zapowiedziami do Szczecina ?
Stron: 1 2
Przekierowanie