Strefa OMSI

Pełna wersja: Problem z FanaLEDs i G27
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Mam problem z FanaLEDs. Kiedy próbuję odpalić Euro Truck Simulator 2 z FanaLEDs i moją kierownicą Logitech G27 nie działają mi lampki. Robiłem to zgodnie z instrukcją, i mi nie działa. Nie dopytujcie się o szczegóły, bo próbowałem 10 razy i nic. Na polu status cały czas pisze "Waiting". Moja wersja programu to 2.2h. Proszę o pomoc!
Pozdrawiam, KMSzczecin
To może jednak uzupełnij temat o te szczegóły, bo w tym momencie Twój post brzmi jak:

"Mam problem, nie pytajcie mnie o szczegóły, pomocy!!!!11!oneone!! "

Podaj link do tej instrukcji, porób jakieś screeny... po 500 postach myślałem, że już się zorientowałeś, że to nie forum jasnowidzów.
Screeny nie maja sensu, instrukcje sa takie same. Wystarczy wygooglowac.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalka.
Na oficjalu wyjaśnione:)

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalka.
Obecna moja wersja, to 2.5 najnowsza. http://forum.wotr.pl/showthread.php?tid=7877 robię wg tego, ale zaprogramowane funkcje nie trybią, jedynie krańcowe zielone. Albo pulsują, albo świecą się stale
Ustaw RPM na 21 lub 23.
Niestety, nadal spełniają zadanie obrotomierza, a ja chciałem, żeby sygnalizowały funkcje typu: kierunki, światło mijania, hamulec, alternator, itp..

Dodam, że ma je już ustawione w specjalnej tabelce, ale tam są jeszcze dodatkowe pozycje do za/od-ptaszkowania, a ja sie nie znam.

Diod mamy 10, ale one chyba nie dadzą się wizolować na każdą z osobna, tylko są podwójnie - symetrycznie, ale moze jakoś da się to przeprogramować?
@up: czy ty wiesz do czego służy alternator? xD
Do alternatora nie ma ikonki na pulpicie, to tak swoją drogą.
Odkopuję, przekopiowałem pliki które powinienem do folderu plugins w plikach gry OMSI i nie za bardzo wiem co robić dalej by pokazało się cokolwiek? Ktoś podpowie?

ss ustawień http://prntscr.com/qb1ge6 / kierownica g27
Przekierowanie