Strefa OMSI

Pełna wersja: Usługi Transportowe Pawelec Krzysztof
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Największy w Polsce miłośnik białoruskiej myśli technicznej. Jeden z większych prywaciarzy pracujących pod banderą KZK GOP. Co o nim myślicie?

Ja osobiście nie narzekam. Lepsze to niż Meteor czy inny Kłosok. Tabor to co prawda w wiekszosci MAZy, ale w miare nowe.
No i tutaj się z Tobą nie zgodzę kolego, bo w 2013 spłonął autobus od Pawelca w Bytomiu, kojarzysz ? Linia 167 ja osobiście nie mam zaufania do Pana Pawelca i jego autobusów a Kłosok z linią 623 i Solarkami jest w miarę ok jak na razie tylko jedna solarka się popsuła a jak widzę jakie autobusy jeżdżą u Pawelca to aż mnie głowa boli nie mówiąc już o 185 na który jeździ Jelcz który dawno powinien trafić na złom , ponadto wspomnę iż wielokrotnie autobusy od Pawelca albo miały opóźnienia na liniach albo nie przyjechały w ogóle a parę razy się tak zdarzyło . Jak dla mnie ten przewoźnik jest słaby, ale Kłosok też nie jest super najlepszy albo nie wiadomo jak dobry, każdy z przewoźników jest w jakimś stopniu słaby i nie mamy na to wpływu, no ale kiedyś było inaczej jak jeździły Bytomskie autobusy mimo że stare, zdezelowane, z latającymi szybami to można było dojechać wszędzie i nikt nie narzekał że nie ma jak dojechać, a teraz to co się dzieje w KZK GOP i MZKP to jest jakaś paranoja no ale cóż trzeba się z tym pogodzić lepiej na pewno już nie będzie.
Przekierowanie