Strefa OMSI

Pełna wersja: Wąbrzeźno PKS - PKP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
[Obrazek: Afn4vVJ.jpg]

Projekt: Wąbrzeźno PKS - PKP
Download: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.


Opis:
Witam!

W końcu wrzucam do pobrania realną mapę z mojego miasteczka.Jest to krótka (ok. 3km) trasa prowadząca z dworca PKS do dworca PKP w Wąbrzeźnie, a także zahaczająca o wioskę Wałycz. Linia wzdłuż nieczynnej dla ruchu pasażerskiego od lat 90. linii kolejowej nr 264 (obecnie torowisko jest zlikwidowane, a w jego miejscu znajduję się chodnik i ścieżka rowerowa).Mapa nie została by ukończona gdyby nie pomoc kilku użytkowników:

@eSeL - dużo poprawek estetycznych (tekstury itp.), ścieżki AI,
@Heir - kostki AI, trailer
@Adameg - rozkład jazdy oraz plik hof.

Wyrażam zgodę na używanie mapy w vfirmach oraz prywatne modyfikacje (jeśli ktoś chciałby wydać jakiś "mod" do projektu proszę o kontakt przez PW).

Kody do sterownika (korzysta się tylko z funkcji "ziel"):
Ziel: 001 - PKS
Ziel: 002 - PKP (na tym kierunku jedzie się aż do przystanku "Wałycz Las", dw. PKP nie jest przystankiem końcowym)

Screeny:
[Obrazek: L6jZexn.jpg]
[Obrazek: AmvlRbX.jpg]
[Obrazek: yB6VBAa.jpg]
[Obrazek: OWreVrq.jpg]
[Obrazek: nYjh0To.jpg]
[Obrazek: l7gUFGt.jpg]
[Obrazek: 4uA50bQ.jpg]Jestem po pierwszym kursie i powiem szczerze: EKSTRA! Super mapka! Naprawdę jest klimat. Nie znalazłem jak na razie błędów. Jak na taką małą mapkę uważam że mogła być odrobinkę lepsza optymalizacja ale i tak jest dobrze. Szkoda że taka krótka linia do tego jedna. Niezdecydowanym jak najbardziej polecam ocena 9,5/10;)
To ja też się wypowiem. Jestem po pierwszym kursie. Mapa na 100% zostanie na moim dysku.
Optymalizacja na "+"
Obiekty na "+"
Z resztą... nie doszukałem się żadnych technicznych usterek. Reszta to kwestia gustu.
Ode mnie 10/10- świetna robota!:)
Znalazłem błąd mianowicie na dworcu PKP pasażerowie nie chcą wsiadać do autobusu:P jeżeli zły dział proszę przenieść.
@pogi w stronę Wałycza czasem wsiadają, a czasem nie. W stronę dworca PKS jeśli nie wsiadają trzeba odpowiednio blisko podjechać, bo coś nie chcą podchodzić do drzwi dopóki się nie ustanie dokładnie z drzwiami "pod nosem" pasażerów.
Poprawiony HOF, ludzie teraz wsiadają na PKP w stronę Wałycza http://www3.zippyshare.com/v/i72uFJXA/file.html
Mapa na trailerze i na screenach prezentowała się znakomicie i z przyjemnością mogę powiedzieć, że w grze również taka jest.
Wielkie słowa uznania dla autora i dla pomocników! Bardzo przyjemna mapa i dobrze zoptymalizowana. Klimat wiosek jest perfekcyjny. Jeszcze raz świetna robota! Jedynym minusem mapy jest oczywiście krótka linia:DBardzo fajna mapka aczkolwiek zawsze się będę do tego przyczepiał w takich przypadkach: Za krótka linia ! Nawet mogłaby być jedna,ale dłuższa...Naprawdę szkoda,bo mapa jest super,nie ma się do czego przyczepić.Na moim sprzęcie optymalizacja jest bardzo dobra.Fajnie by było jakbyś rozbudował tą mapę bo widać,że potencjał do tworzenia dobrych map w Tobie drzemie:)
dyszka89 - To już nie te czasy, gdzie można było robić po kilka linii i każdy był zadowolony. Przy obecnych możliwościach stworzenie mapy z choćby jedną, krótką linią na bardzo wysokim poziomie, wymaga miesięcy pracy.

Co do samego Wąbrzeźna, autor wykonał kawał porządnej roboty. To jest to co uwielbiam, klimat polski odczuwalny na kilometr, wszystko realne i naturalnie skomponowane, tereny pozamiejskie to po prostu majstersztyk. Jeżeli dodamy do tego niezłą optymalizację to wychodzi nam na prawdę niesamowity projekt. Wielkie gratulacje dla Szaqq'la, jeśli chodzi o polskie mapy realne, Wąbrzeźno właśnie znalazło się na podium obok Wrocławia i Wałbrzycha.
Ale byłoby jeszcze fajniej, gdyby ktoś pokusił się o modyfikację dodającą polskie lokomotywy i wagony na tą linię kolejową biegnącą obok drogi;)
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie