Strefa OMSI

Pełna wersja: Seria Football Manager - Sports Interactive
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Powiem Wam, że to cholerstwo wiele lat temu mnie porządnie wciągnęło. Przebrnąłem przez wiele serii. Na tą chwilę jadę na FM 14 z głównym dodatkiem kilkunastu lig z Anglii.
9 sezonów jako manager. Zaczynałem w
1) Grimsby Town - 1sezon, bez większych sukcesów.
2) Bristol Rovers - 2 sezony, bez większych sukcesów
3) Wycombe Wanderers F.C. - 3 sezony, awans z L2 do L1i utrzymanie L1
4) Coventry City - 2 sezony, awans z L1 do Champ, drugi sezon utrzymanie w Champ.
5) West Ham United - 2 sezony, awans z WHU po roku becelowania w Champ znów do PremierL. W tym sezonie dramatyczna obrona przed spadkiem. W połowie sezonu 16 miejsce.:D

Wam jak idzie?
Gdy miałem jeszcze trochę więcej czasu, namiętnie grywałem w FM i świetnie wspominam stracone długie godziny przy dobieraniu składu, transferach, taktyce i rozgrywaniu meczów. Każda gra z tej serii wciąga jak bagno i nie trzeba być nawet wielkim fanem "managerów". Mimo wszystko, chyba od dwóch bądź od trzech edycji, FM jest już na tyle rozbudowany w swoim głównym trybie, że ciężko to ogarniać mając uczelnię czy pracę na głowie (bądź obydwie te sprawy naraz). Za dużo tego wszystkiego niestety, przed pierwszym meczem to trzeba by chyba ze dwa dni przy tym siedzieć, żeby dopracować wszelkie aspekty, które wpływają na wynik właśnie ze względu na rozbudowaną mechanikę gry. Na szczęście Autorzy dali możliwość zarządzania klubem w uproszczonym trybie, gdzie szczegółami zajmują się asystenci i jest czas na rozgrywanie meczów przy ograniczonym czasie na zabawę w prawdziwym życiu. Dla każdego coś miłego :)

Zazwyczaj grałem polskimi klubami i próbowałem coś nimi osiągnąć. Po sezonie czy dwóch sezonach pracy nad zespołem i transferach zazwyczaj się udawało.
To prawda, czasu coraz mniej na FM. U mnie też, rodzina, praca więc czasami jakąś nockę się zarwie.
Jeszcze do tego FSX, OMSI, MSTS i gitary.;)
Grałem w FM wiele czasu, ale teraz go już tyle nie mam, a każdy nowy FM wymaga coraz więcej czasu. Chyba już nie dla mnie ta gra. Chociaż gdyby były aktualne składy do cm03/04 albo fm05 to chętnie bym jeszcze pograł.
Przekierowanie