Strefa OMSI

Pełna wersja: Symulator Farmy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Symulator cieszący się dużą popularnością.

Ja uważam grę na nudną, ileż razy można orać, sadzić , żniwa robić itp. Cały czas w koło, ale każdy lubi co innego.

İmage İmage İmage

Czas na wasze opinie:
bo to jest gra stworzona specjalnie młodych rolników
Owszem każdy lubi co innego. Do OMSI też można się przyczepić że jeździ się w kółko tymi samymi trasami:)
Ja gdy tylko mam czas przeważnie gram w LS 2011, FS 2013 i OMSI gdy któreś mi się zacznie nudzić to mam alternatywę, a gdy wszystko już zawodzi wtedy jest masa innych sezonowych gier jak GTA czy Mafia:)
A co do owych symulatorów, co tu ukrywać głównie przyciągają modyfikacje, podobnie jak w OMSI a plusem obu tych gier/symulatorów jest fakt iż są całkiem łatwe w edycji, zwłaszcza mody więc zawsze można coś poprawić pod własne wymagania dzięki temu się aż tak bardzo nie nudzą. Ogólnie nie mogę wskazać co jest lepsze OMSI czy symulator farmy i jedno i drugie ma swoje plusy podobnie jak jedno i drugie w końcu sie nudzi.. Ale mają w sobie coś co i tak sprawia że prędzej czy później się do nich wraca:)
Agrar Simulator - zdecydowanie odradzam. Kiepska optymalizacja(gra tnie się nawet na najlepszym sprzęcie). W dodatku brak modyfikacji. Natomiast Farming Simulator 2013 jest świetną grą. Sam posiadam i polecam każdemu. Bardzo dużo modyfikacji w tym polskie maszyny. Gra chodzi płynnie praktycznie na każdym sprzęcie.
to jest fajne do modów, i na chwile
Racja , gra mi sie znudziła po pół godzinie graniu w nia , nie można spinac 2 przyczep i tylko sie jezdzi w kółko ;/
symulator farmy 2013 z dodatkami jest fajny. Trzeba jednak uważac bo są symulatory-podróbki m.in. od fimy UIG http://gamezilla.komputerswiat.pl/media/...rfarmy.jpg
Przekierowanie