Strefa OMSI

Pełna wersja: [wydzielono] Dobór sprzętu pod OMSI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cytat:Sam sobie odpowiedziałeś cytatem poniżej, poza tym dopiero teraz Autor tematu wyraźnie zaznaczył, że kręcił nie będzie. Zamykanie dwóch furtek naraz nie byłoby wskazane jeśli jednak w przyszłości chciałby się pobawić w OC.

Nie odpowiedziałem sobie w żaden sposób. Dlaczego zamykanie dwóch furtek, możesz sprecyzować to co napisałeś? Komputer albo z góry bierze się z nastawieniem na OC w przyszłości, albo bierze się stabilną jednostkę pod rozbudowę, bo rynek komputerowy rozwija się o tyle dynamicznie, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć czy inwestowanie w przyszłości OC tego procesora przyniesie pożądane skutki.

Cytat:To samo powiedziałbyś o Ultra Durable w Gigabyte'ach? Chyba nie powiesz, że Realtek ALC892 jest lepszy od ALC887. Parametry i odsłuch mówią same za siebie, a nie każdy będzie kupował dźwiękówkę tylko po to, żeby mieć lepszy dźwięk na sprzęcie audio ze średniej półki. Ot, taki przyjemny "dodatek" do płyty, który dla kogoś kto od czasu do czasu lubi posłuchać muzyki będzie przydatny.

Człowieku, o czym ty mówisz XD Chyba nie myślisz, że ktoś przy wyborze płyty głównej będzie zwracał uwagę na zaaktualizowanego realtka, który i tak przy normalnych głośnikach nic nie wniesie. Natomiast jak ktoś chce mieć porządną obsługę, to kupuje dedykowaną kartę pod PCI. :E

Cytat:To samo powiedziałbyś o Ultra Durable w Gigabyte'ach?

No oczywiście że tak. Plakietka szczyci się polimerowymi kondensatorami, oraz ferrytowymi cewkami które przy obecnych płytach są standardem. Papier wszystko przyjmie, natomiast nijak to się przekłada na praktykę.

Cytat:O_o to coś nowego, że taktowanie nie decyduje o szybkości procesora. Otóż decyduje, ale nie powinno być jedynym czynnikiem przy wyborze. OMSI nie ma póki co nic wspólnego z wielowątkowością, więc to taktowanie jest absolutnie kluczowe.


No, rozpędziłem się - to jest wyznacznik szybkości taktowania procesora, ale nie decyduje o jego wydajności.

Nadal nie rozróżniasz procesu technologicznego, od zastosowania HT w procesorach.

Cytat:Oczywiście modelu, który zaproponowałem nie można kręcić przez BLCK, prawda? No comment.

<lol2>

Tym zdaniem potwierdziłeś moją teze, że nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz. Po pierwsze- BCLK, a nie BLCK. Celowo pomyliłem się, bo myślałem że zwrócisz mi uwagę.
To teraz wytłumacz mi, dlaczego nie można podnieść o 100 - 200 Mhz przez BCLK mistrzu?
Hohoho...zapędzasz się "mistrzu" z tymi mądrościami. Nie Ty jeden dysponujesz fachową wiedzą i nie zapominaj o tym.

Posty zostały wydzielone do Kosza z powodu naruszenia Regulaminu bądź zasad działu.
Przekierowanie