Strefa OMSI

Pełna wersja: Wiedźmin 3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, gra tu ktoś w Wiedźmina? Macie może jakieś miejsca które znaleźliście i mają coś ciekawego ukrytego? Bardzo chętnie powymienialbym się doświadczeniem. Co sądzicie o grze? Jak i Was chodzi grafika?

Wysłane z mojego LG G3 przy użyciu Taptalka
Ja w tej grze mam maksymalnie 20fps przy najniższych ustawieniach graficznych. Mimo tego mam już za sobą ponad 13h rozgrywki razem z misjami pobocznymi. Ogólnie jak robisz misje poboczne to czasem da się znaleźć ciekawe rzeczy. Ostatnio zdobyłem schemat zbroi, która ma 130 do pancerza i jest łatwa do zrobienia. Tak, że rzuć sobie okiem na questy poboczne, przy okazji nabijesz sobie poziom:)
Ja wczoraj zainstalowałem i jestem załamany optymalizacją, na moim sprzęcie przycina na najniższych ustawieniach:( Włączyłem tylko żeby zobaczyć czy i jak działa, póki co to nie podoba mi się tylko wygląd małej Ciri, ale ledwo co skończyłem prolog w Kaehr Morhen.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
Co do misji pobocznych i znaków zapytania jadę wszystko:D Patrzcie co mają sprzedawcy (mapy). Można dotrzeć do miejsc gdzie żyli wiedzmin. Ja na średnich mam 58 FPS. Na ULTRA 40.

Wysłane z mojego LG G3 przy użyciu Taptalka
(31.05.2015 13:12)grubyw111 napisał(a): [ -> ]Co do misji pobocznych i znaków zapytania jadę wszystko:D Patrzcie co mają sprzedawcy (mapy). Można dotrzeć do miejsc gdzie żyli wiedzmin. Ja na średnich mam 58 FPS. Na ULTRA 40.

Wysłane z mojego LG G3 przy użyciu Taptalka
A powiedz jaką masz konfigurację kompa?
Procesor: Intel® Core™ i5-4670 CPU @ 3.40GHz
RAM: 8 GB
Grafika: GeForce GTX 960 2.1G
System: Microsoft Windows 8 64 bit
Aczkolwiek gram na średnich, ponieważ czasem na wysokich mam spadki w mieście. Dodam, że komputer świeżutko złożony a Nvidia dzięki aktualizacji na potrzeby Wiedźmina dała mi 6 dodatkowych FPS-ów:D
Za tego gtx to kupę kasy wywaliłeś xD dlatego zamiast ekspic kompa kupie ps4 i problem z głowy. Jako, że nigdy w rpg jakoś specjalnie nie grałem to Wiedźmin mnie zaciekawił i zachęcił do kupna czarnuli.
Nie opłaca się, skoro już masz kompa - na PS4 grafika jest gorsza, niż na PC (nie rozpętuję żadnej wojny, sam mam PS3) a za tą samą kasę możesz wymienić najgorsze elementy swojego komputera na nowe.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
Co do PS4 to posiadam różnicy w grafice nie ma aczkolwiek chyba tylko w Wiedzminie. Interfejs jest przgotowany takjagby pod konsole.

Co do GTX to trochę wywalilem, chciałem kupić 970 z 4GB ale ograniczał mnie budżet. Szkoda tylko że grafika tak traci na wartości... Za pół roku ta karta będzie mało warta... A nowe będą po 1800 zł.

I nie kupuj ps4 dołóż trochę i już masz bardzo dobra kartę graficzną. A PS4 odstawilem. Szkoda czasu a i w OMSI można nieźle pograc na takich kartach.

Wysłane z mojego LG G3 przy użyciu Taptalka
Przekierowanie