Odpowiedź 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd: "Fehler bei Bereichsprufung: P.Render"
Autor Wiadomość

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 1
Dołączył: 01-2022
Podziękowań: 0
Post: #1
Exclamation Błąd: "Fehler bei Bereichsprufung: P.Render"
Cześć, grając na Fikcyjnym Szczecinie zaobserwowałem 2 błędy, występujące jeden po drugim. Oba to błędy zatytułowane Direct9, pierwszy dotyczy czegoś w pliku .bus autobusu, a drugi kompletnie freezuje ekran gry, choć gra gdzieś tam w tle leci dalej, bo słychać dźwięki gdy coś naciskam.
Błąd ten zauważyłem tylko w trakcie ustawienia innej pogody niż całkowicie bezchmurna, na jakimkolwiek autobusie z modyfikacji, choć tu ciekawostka, że tego drugiego nie udało mi się wywołać w przypadku oryginalnego MAN'a z gry, ale .bus wyskoczył. Problemu tego też nie dostrzegłem przy włączonej zmniejszonej wielowątkowości, wyłączonym ładowaniu całej mapy na starcie oraz oryginalnej mapie z gry Grundorf.
Dorzucam również logfile z jednej rozgrywki, kluczowe momenty to:

Warning: Did not find texture file "D_kennzeichen.bmp"!
Error: Fehler bei Bereichsprüfung: POI.GHAA - C (vehicles\Citybus m1x5m KAJOTT3D\Jelcz_Dana_x1_zf.bus)
Error: Fehler bei Bereichsprüfung: P.Render
Warning: Direct3D-Device lost!
Information: Direct3D-Device resetted!

Szukałem informacji w internecie, a nawet na forum, ponieważ widziałem że niektórzy mieli te błędy, ale nic kompletnie nie pomaga. DirectX wgrany na nowo, gra uruchomiona jako administrator, chwile przed wgraniem modyfikacji, wgrany 4GB Patch oraz zrobiona pełna spójność plików gry.
Samemu zmieniałem w autobusach z modyfikacji FOV kamery wewnętrznej w plikach .bus, jednakże MAN, w którym nic nie grzebałem również mnie zaskoczył błędem odnośnie tych plików.
Liczę na waszą pomoc, bo ja się z tym programem powoli poddaje.


Załączone pliki Miniatury
       

.txt  logfile.txt (Rozmiar: 88.15 KB / Pobrań: 3)

17.06.2023 15:38
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: