Brak paska menu | |||||||||
Cześć, mam problem w Omsi 2. Gdy uruchamiam grę nie wyświetla mi pasek menu, w którym są: opcje wyjdź z gry, uruchom grę i samouczki.Grę kupiłem na steamie. Jeszcze jest jeden problem przy włączaniu piszę: the game is crashed. Jeżeli ktoś wie co mam zrobić to bardzo proszę o szybką odpowiedź.
Która nic nie da.
Zmniejsz czcionkę w Windowsie: Panel Sterowania/Wygląd i Personalizacja/Ekran, tu ustaw na 100%. ![]() Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN! Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH! Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA!
Możesz też kliknąć prawym przyciskiem myszy na Omsi.exe w głównym katalogi gry, przejść w ustawienia zgodności i wybrać "Wyłącz skalowanie dla wyższych DPI" i zobaczyć, czy to pomoże (taka opcja na pewno występuje w Windows 8.1, nie przypominam jej sobie w 7).
Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA
| |||||||||
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
1 gości |