Odpowiedź 
Brak rozkładówki
Autor Wiadomość

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 10
Dołączył: 12-2017
Podziękowań: 0
Post: #1
Brak rozkładówki
Witajcie! mam pewien problem z omsi 2. A Mianowicie taki ze jak wybieram rozkład jazdy to wyskakuje mi błąd że nie można odszukać pliku i nie ma rozkładówki. Za pomoc będę wdzięczny.


SU10 są naj:)
10.07.2019 19:49
Szukaj postów Cytat

VIP
Zasłużeni
Liczba postów: 500
Dołączył: 01-2013
Podziękowań: 693
Post: #2
RE: Brak rozkładówki
Wrzuć plik "logfile" z głównego folderu gry tutaj.


I wybiło ponad pół tysiąca:P
[Obrazek: 1xrk0m.png]
10.07.2019 21:43
Szukaj postów Cytat

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 10
Dołączył: 12-2017
Podziękowań: 0
Post: #3
RE: Brak rozkładówki
Jest tam coś takiego :

====================
Start logging
====================

Date: 20.08.2019
Time: 20:01:57
Version: 2.3.004

0 20:01:57 - - Information: OMSI is working in fullscreen mode
1 20:01:58 - - Information: TIR - looking for DLL path...
2 20:01:58 - - Information: TIR - DLL path not found - TIR disabled [0]
3 20:02:41 - - Information: Options dialog created
4 20:02:41 - - Information: Weather dialog created
5 20:02:41 - - Information: Profiles dialog created
6 20:02:41 - - Information: Time table running dialog created
7 20:02:41 - - Information: Start dialog created
8 20:02:41 - - Information: Menu 2 created
9 20:02:41 - - Information: Menu 3 created
10 20:02:41 - - Information: Tut dialog created
11 20:02:41 - - Information: Menu pos set
12 20:02:41 - - Information: Bro initialized
13 20:02:41 - - Information: Human engine initialized
14 20:02:41 - - Information: Forms set
15 20:02:41 - - Information: Captions set
16 20:02:41 - - Information: Screen ration set
17 20:02:41 - - Information: Init3D: BackBufferFormat = 22
18 20:02:41 - - Information: Init3D: Hardware vertex processing
19 20:02:41 - - Information: Init3D: Max iso = 16
20 20:02:41 - - Information: Init3D: Hal active
21 20:02:41 - - Information: Creating 3D device procedure finished
22 20:02:41 - - Information: 3D initialized
23 20:02:41 - - Information: Direct sound initialized
24 20:02:41 - - Information: Create main manager...
25 20:02:41 - - Information: Veh array created
26 20:02:41 - - Information: CS initialized
27 20:02:41 - - Information: Station manager created
28 20:02:41 - - Information: OBB created
29 20:02:41 - - Information: Tex managers created
30 20:02:41 - - Information: Tex manager started
31 20:02:41 - - Information: Tutorial manager created
32 20:02:41 - - Information: Material manager created
33 20:02:41 - - Information: Scenery object manager created
34 20:02:41 - - Information: Human manager created
35 20:02:41 - - Information: RV type manager created
36 20:02:41 - - Information: RV lists created
37 20:02:41 - - Information: Spline manager created
38 20:02:41 - - Information: Time table manager created
39 20:02:41 - - Information: Currency manager created
40 20:02:41 - - Warning: Did not find texture file "30er_reihensiedlung01.bmp"!
41 20:02:41 - - Warning: Did not find texture file "SD_Rad_v.bmp"!
42 20:02:41 - - Warning: Did not find texture file "reifen.bmp"!
43 20:02:41 - - Information: Visual helpers created
44 20:02:41 - - Information: Audio Mixer erstellen...
45 20:02:42 - - Information: ---
46 20:02:42 - - Information: Download Internet Textures...
47 20:02:42 - - Information: Input Manager erstellen...
48 20:02:42 - - Information: Tastaturbefehle laden...
49 20:02:42 - - Information: Game Controller laden...
50 20:02:42 - - Information: Progman initialisieren...
51 20:02:42 - - Information: Partikelvertices initialisieren...
52 20:02:42 - - Information: Lichtquellen initialisieren...
53 20:02:42 - - Information: System-Scriptvariablen initialisieren...
54 20:02:42 - - Information: Redline initialisieren...
55 20:02:42 - - Information: Traffic Path Manager initialisieren...
56 20:02:42 - - Information: Plugins initialisieren...
57 20:02:42 - - Information: Spline-Helper initialisieren...
58 20:02:42 - - Warning: Did not find texture file "path_car_1.bmp"!
59 20:03:13 - - Information: Deativating TIR...
60 20:03:13 - - Information: TIR was not available
61 20:03:13 - - Information: OMSI is closing...


SU10 są naj:)
20.08.2019 19:03
Szukaj postów Cytat

_
Użytkownicy
Liczba postów: 252
Dołączył: 03-2016
Podziękowań: 160
Post: #4
RE: Brak rozkładówki
Fajnie że odpaliłeś i od razu zamknąłeś omsi, dużo tu widać...

20.08.2019 23:49
Szukaj postów Cytat
 Podziękowania za post: sTaChUzDaChu123

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 10
Dołączył: 12-2017
Podziękowań: 0
Post: #5
RE: Brak rozkładówki
A co mam zrobić ?


SU10 są naj:)
22.08.2019 11:23
Szukaj postów Cytat

Ekspert ds. A21
Super Moderatorzy
Liczba postów: 1,700
Dołączył: 01-2013
Podziękowań: 765
Post: #6
RE: Brak rozkładówki
Skoro logfile zapisuje przebieg gry, to musisz ją włączyć i poczekać, aż nastąpi problem, którego chcesz się pozbyć. Gra nie wie, że będziesz chciał ładować uszkodzoną mapę, dopóki nie zacznie jej ładować.
Włącz mapę, postaw autobus i spróbuj wybrać rozkład, a następnie ją wyłącz, skopiuj log i wklej tu w tagach [code].


PC: Procesor: Intel Xeon 5450 3.0GHz, Karta graficzna: Sapphire Radeon RX 470 4GB, RAM: 8GB OS: Windows 10 Pro 64-bit
Laptop: Procesor: Intel Core i7 3630QM 3.1GHz, Karta graficzna: NVidia GeForce GTX660M & Intel HD4000, RAM: 8GB OS: Windows 8.1 64-bit

[Obrazek: 4qGuStL.png]

Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA

22.08.2019 13:08
Szukaj postów Cytat

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 10
Dołączył: 12-2017
Podziękowań: 0
Post: #7
RE: Brak rozkładówki
Dobrze zaraz to zrobie

[code] ====================
Start logging
====================

Date: 24.08.2019
Time: 13:51:17
Version: 2.3.004

0 13:51:17 - - Information: OMSI is working in fullscreen mode
1 13:51:18 - - Information: TIR - looking for DLL path...
2 13:51:18 - - Information: TIR - DLL path not found - TIR disabled [0]
3 13:52:12 - - Information: Options dialog created
4 13:52:12 - - Information: Weather dialog created
5 13:52:12 - - Information: Profiles dialog created
6 13:52:12 - - Information: Time table running dialog created
7 13:52:12 - - Information: Start dialog created
8 13:52:12 - - Information: Menu 2 created
9 13:52:12 - - Information: Menu 3 created
10 13:52:12 - - Information: Tut dialog created
11 13:52:12 - - Information: Menu pos set
12 13:52:12 - - Information: Bro initialized
13 13:52:12 - - Information: Human engine initialized
14 13:52:12 - - Information: Forms set
15 13:52:12 - - Information: Captions set
16 13:52:12 - - Information: Screen ration set
17 13:52:12 - - Information: Init3D: BackBufferFormat = 22
18 13:52:12 - - Information: Init3D: Hardware vertex processing
19 13:52:12 - - Information: Init3D: Max iso = 16
20 13:52:12 - - Information: Init3D: Hal active
21 13:52:12 - - Information: Creating 3D device procedure finished
22 13:52:12 - - Information: 3D initialized
23 13:52:12 - - Information: Direct sound initialized
24 13:52:12 - - Information: Create main manager...
25 13:52:12 - - Information: Veh array created
26 13:52:12 - - Information: CS initialized
27 13:52:12 - - Information: Station manager created
28 13:52:12 - - Information: OBB created
29 13:52:12 - - Information: Tex managers created
30 13:52:12 - - Information: Tex manager started
31 13:52:12 - - Information: Tutorial manager created
32 13:52:12 - - Information: Material manager created
33 13:52:12 - - Information: Scenery object manager created
34 13:52:12 - - Information: Human manager created
35 13:52:12 - - Information: RV type manager created
36 13:52:12 - - Information: RV lists created
37 13:52:12 - - Information: Spline manager created
38 13:52:12 - - Information: Time table manager created
39 13:52:12 - - Information: Currency manager created
40 13:52:12 - - Warning: Did not find texture file "30er_reihensiedlung01.bmp"!
41 13:52:12 - - Warning: Did not find texture file "SD_Rad_v.bmp"!
42 13:52:12 - - Warning: Did not find texture file "reifen.bmp"!
43 13:52:12 - - Information: Visual helpers created
44 13:52:12 - - Information: Audio Mixer erstellen...
45 13:52:12 - - Information: ---
46 13:52:12 - - Information: Download Internet Textures...
47 13:52:14 - - Information: Input Manager erstellen...
48 13:52:14 - - Information: Tastaturbefehle laden...
49 13:52:14 - - Information: Game Controller laden...
50 13:52:14 - - Information: Progman initialisieren...
51 13:52:14 - - Information: Partikelvertices initialisieren...
52 13:52:14 - - Information: Lichtquellen initialisieren...
53 13:52:14 - - Information: System-Scriptvariablen initialisieren...
54 13:52:14 - - Information: Redline initialisieren...
55 13:52:14 - - Information: Traffic Path Manager initialisieren...
56 13:52:14 - - Information: Plugins initialisieren...
57 13:52:14 - - Information: Spline-Helper initialisieren...
58 13:52:14 - - Warning: Did not find texture file "path_car_1.bmp"!
59 13:52:33 - - Information: Loading Situation maps\Grundorf\laststn.osn...
60 13:52:33 - - Information: Date: 1995 1031, Time: 120012
61 13:52:33 - - Information: Load maps\Grundorf\global.cfg map...
62 13:52:33 - - Information: Load Cloud and Snowfall objects...
63 13:52:33 - - Warning: Did not find texture file "texture.tga"!
64 13:52:33 - - Warning: Did not find texture file "Snow_1.bmp.001"!
65 13:52:33 - - Information: Load Precip. Part. System...
66 13:52:33 - - Information: Load Precip. Sound...
67 13:52:33 - - Information: Sound erstellen...
68 13:52:33 - - Information: Sound laden...
69 13:52:33 - - Information: Set Weather System vars...
70 13:52:33 - - Information: Sky and Weather created
71 13:52:33 - - Information: Date: 1995 1031, Time: 120012
72 13:52:33 - - Error: The file "Fonts\ANX_M_SD - ?????.oft" could not be loaded!
73 13:52:33 - - Error: The file "Fonts\ANX_S - ?????.oft" could not be loaded!
74 13:52:37 - - Information: Fonts initialized
75 13:52:37 - - Information: Map created
76 13:52:37 - - Information: Map Global File loaded
77 13:52:37 - - Information: Registrations loaded
78 13:52:37 - - Information: Parked Cars loaded
79 13:52:37 - - Information: Map AILists loaded
80 13:52:37 - - Information: New Centerkachel set
81 13:52:37 - - Information: VarParents loaded
82 13:52:37 - - Information: Special Objects refreshed
83 13:52:37 - - Information: Object and Spline Matrices refreshed
84 13:52:37 - - Information: Map loaded
85 13:52:37 - - Information: Humans created
86 13:52:37 - - Information: Editor refreshed
87 13:52:38 - - Warning: Cloudtype "-1" could not be found!
88 13:52:38 - - Information: Weather loaded
89 13:52:38 - - Information: Map camera loaded
90 13:52:38 - - Information: maps\Grundorf\global.cfg map loaded!
91 13:52:38 - - Information: Refresh Tile: 10, maps\Grundorf\tile_-1_0.map ...
92 13:52:39 - - Information: Refresh Tile: 0, maps\Grundorf\tile_0_0.map ...
93 13:52:39 - - Information: Refresh Tile: 1, maps\Grundorf\tile_0_1.map ...
94 13:52:39 - - Information: Refresh Tile: 6, maps\Grundorf\tile_0_2.map ...
95 13:52:39 - - Warning: Did not find texture file "Textfeld_1.bmp"!
96 13:52:39 - - Warning: Did not find texture file "Hst_Reiter_2dgt.bmp"!
97 13:52:40 - - Warning: Did not find texture file "StrSchild_Text1.bmp"!
98 13:52:40 - - Warning: Did not find texture file "StrSchild_Text1.bmp"!
99 13:52:40 - - Warning: Did not find texture file "StrSchild_Text2.bmp"!
100 13:52:41 - - Warning: Did not find texture file "StrSchild_Text2.bmp"!
101 13:52:41 - - Warning: Did not find texture file "StrSchild_Text1.bmp"!
102 13:52:41 - - Warning: Did not find texture file "text.bmp"!
103 13:52:41 - - Warning: Did not find texture file "text.bmp"!
104 13:52:41 - - Information: Refresh Tile: 5, maps\Grundorf\tile_1_0.map ...
105 13:52:43 - - Information: Refresh Tile: 3, maps\Grundorf\tile_1_1.map ...
106 13:52:43 - - Information: Refresh Tile: 4, maps\Grundorf\tile_1_2.map ...
107 13:52:44 - - Information: Refresh Tile: 14, maps\Grundorf\tile_1_3.map ...
108 13:52:44 - - Information: Refresh Tile: 15, maps\Grundorf\tile_1_4.map ...
109 13:52:44 - - Information: Refresh Tile: 16, maps\Grundorf\tile_2_0.map ...
110 13:52:44 - - Information: Refresh Tile: 7, maps\Grundorf\tile_2_2.map ...
111 13:52:44 - - Information: Refresh Tile: 13, maps\Grundorf\tile_2_3.map ...
112 13:53:00 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename Textfeld.tga not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Kajot\ACTIA\rg_body.o3d!
113 13:53:00 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename actia.dds not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Actia\dash.o3d!
114 13:53:00 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename actia.dds not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Actia\dash.o3d!
115 13:53:00 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename actia.dds not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Actia\dash.o3d!
116 13:53:03 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 04.dds not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\MOKI\dvertca.o3d!
117 13:53:03 - - Warning: Did not find texture file "actia_Display_Stopmode.png"!
118 13:53:03 - - Warning: Did not find texture file "actia_Display_Stopmode.png"!
119 13:53:03 - - Warning: Did not find texture file "AI_text.tga"!
120 13:53:03 - - Warning: Did not find texture file "AI_text.tga"!
121 13:53:03 - - Warning: Did not find texture file "AI_text.tga"!
122 13:53:10 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 05.png not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Tuer_VV.o3d!
123 13:53:10 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 04.dds not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Tuer_VV.o3d!
124 13:53:11 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 05.png not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Tuer_VV_1.o3d!
125 13:53:11 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 04.dds not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Tuer_VV_1.o3d!
126 13:53:11 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 04.dds not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Tuer_VH_1.o3d!
127 13:53:11 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 05.png not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Tuer_VH_1.o3d!
128 13:53:11 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 05.png not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Tuer_VV_2.o3d!
129 13:53:11 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 04.dds not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Tuer_VV_2.o3d!
130 13:53:12 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 05.png not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Tuer_VH_2.o3d!
131 13:53:12 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 04.dds not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Tuer_VH_2.o3d!
132 13:53:12 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 05.png not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Bode_nowe\drzwi_0.o3d!
133 13:53:12 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 04.dds not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Bode_nowe\drzwi_0.o3d!
134 13:53:12 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 05.png not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Bode_nowe\drzwi_1.o3d!
135 13:53:12 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 04.dds not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Bode_nowe\drzwi_1.o3d!
136 13:53:12 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 04.dds not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Bode_nowe\drzwi_2.o3d!
137 13:53:12 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 05.png not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Bode_nowe\drzwi_2.o3d!
138 13:53:12 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 05.png not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Bode_nowe\drzwi_3.o3d!
139 13:53:12 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 04.dds not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Bode_nowe\drzwi_3.o3d!
140 13:53:12 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 05.png not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Bode_nowe\drzwi_4.o3d!
141 13:53:12 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 04.dds not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Bode_nowe\drzwi_4.o3d!
142 13:53:12 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename body_wew.png not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_MOKI\Interior 2a.o3d!
143 13:53:14 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename 04.dds not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Wagenkasten.o3d!
144 13:53:14 - - Warning: File vehicles\Solaris Urbino PL\model\model_Urbino 10ACTIA.cfg: texture filename regen.tga not found in mesh file vehicles\Solaris Urbino PL\model\Urbino_10_moki\Wagenkasten.o3d!
145 13:53:40 - - Information: Date: 1995 1031, Time: 120012
146 13:53:40 - - Warning: Cloudtype "-1" could not be found!
147 13:53:40 - - Information: Date: 1995 1031, Time: 120012
148 13:53:48 - - Information: Traffic loaded
149 13:53:48 - - Information: Reset Passengers...
150 13:53:48 - - Information: Initialize Scheduled AI...
151 13:53:48 - - Information: Refresh All Vehicle Indices...
152 13:53:48 - - Information: Date: 1995 1031, Time: 120012
153 13:53:48 - - Information: Reset Passengers...
154 13:53:48 - - Information: Initialize Scheduled AI...
155 13:53:48 - - Information: Refresh All Vehicle Indices...
156 13:53:48 - - Warning: Direct3D-Device lost!
157 13:53:48 - - Information: Direct3D-Device resetted!
158 13:53:48 - - Information: Reset State Matrices...
159 13:53:48 - - Information: Start Tex Thread...
160 13:53:48 - - Information: Init Red Line...
161 13:53:48 - - Information: Set Initial Render States...
162 13:53:48 - - Information: Menu pos set
163 13:53:49 - - Warning: Did not find texture file "Linienlisten\Grundorf_ANX.jpg"!
164 13:53:54 - - Warning: Soundfile vehicles\Solaris Urbino PL\sound-solaris\Cummins\D_2566UHx@2296.wav does not exist!
165 13:53:54 - - Warning: Soundfile vehicles\Solaris Urbino PL\sound-solaris\Cummins\a_2566UH@1292_Last.wav does not exist!
166 13:53:54 - - Warning: Soundfile vehicles\Solaris Urbino PL\sound-solaris\Cummins\SD_2566MUHx_Last@1375.wav does not exist!
167 13:53:56 - - Warning: Soundfile vehicles\Solaris Urbino PL\sound-solaris\SD_lautsprech_rausch.wav does not exist!
168 13:53:56 - - Warning: Soundfile vehicles\Solaris Urbino PL\sound-solaris\SD_lautsprech_Motor@592.wav does not exist!
169 13:54:14 - - Warning: Sound load: Error while creating DS Sound Buffer, DSERR_BUFFERTOOSMALL
170 13:54:14 - - Warning: Sound vehicles\Solaris Urbino PL\sound-solaris\drzwi\RAWAG_starsze1\RAWAGs1_close2_start.wav could not be loaded! - Error: Tried to create a DSBCAPS_CTRLFX buffer shorter than DSBSIZE_FX_MIN milliseconds. (-2005401420)
171 13:54:17 - - Information: Menu pos set
172 13:54:42 - - Information: Menu pos set
173 13:54:43 - - Information: Menu pos set
174 13:54:52 - - Information: Menu pos set
175 13:54:54 - - Information: Deativating TIR...
176 13:54:54 - - Information: TIR was not available
177 13:54:55 - - Information: Closing actual map...
178 13:54:55 - - Information: Actual map closed!
179 13:54:55 - - Information: OMSI is closing...

takie coś


SU10 są naj:)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.08.2019 12:58 przez dojo345.)
24.08.2019 12:01
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: