Odpowiedź 
Customowy kierowca autobusu
Autor Wiadomość

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 5
Dołączył: 09-2019
Podziękowań: 0
Post: #1
Customowy kierowca autobusu
Cześć!
U paru osób na yt (oraz na innej stronie z modami) widziałem, że zamiast kierowcy z czapeczką siedzi inny model postaci. Przegrzebałem pliki gry i znalazłem folder ,,Humans", w którym jest kilka postaci, natomiast są to w większości modele, które chodzą jako przechodnie. Przeszukałem Internet w poszukiwaniu paczki z customowymi modelami, natomiast takiej nie znalazłem. Jedynie DLC, natomiast stamtąd mnie praktycznie nic nie interesuje. Może ma ktoś jakieś źródło, z którego mógłbym customowe modele uzyskać?

14.02.2020 12:58
Szukaj postów Cytat

Ten od brzydkich tekstur
Użytkownicy
Liczba postów: 552
Dołączył: 10-2014
Podziękowań: 1061
Post: #2
RE: Customowy kierowca autobusu
W pliku drivers wpisujesz to wszystko, nie humans. Humans odczytuje ścieżki tylko dla pieszych i pasażerów. Dla kierowców jest osobny plik. Edytujesz pliki .txt w folderze danej mapy. Jak dodasz do mapy X, to w pozostałych mapach nadal bedzie podstawowy model kierowcy.

Dodatkowe modele są w formie płatnych DLC w cenie około 25 zł za średnio 5-8 modeli w kilkuset wersjach, z plecakami, okulami, zarostem itd. Są tez modele darmowe, ale są slabej jakosci, jednak sa pojedyncze wyjatki, jak np. model Św. Mikolaja lub ducha od Halyconu. Do tego kazda paczka ma dodatkowe glosy w jezyku angielskim i oczywiscie niemieckim.

Posiadanie kilku paczek dodaje wiekszej róznorodności do gry i nie musimy ciagle oglądać tych samych twarzy. DLC warte zakupu.:)


W prawie 5 lat... danke, Użytkownicy Omsi :czesc:

[Obrazek: UZpZIm4.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.02.2020 14:21 przez Allison.)
14.02.2020 14:11
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: