Odpowiedź 
Łączenie invis_street
Autor Wiadomość

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 167
Dołączył: 08-2014
Podziękowań: 38
Post: #1
Łączenie invis_street
Witam mam problem z łączeniem się invis_street oraz invis_sidewalk. Z mapą jest wszystko okej w piku log nie ma nic na ten temat i mapa nie ma żadnych błędów po prostu przestały się łączyć. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem ?


Projekt GZM ZTM
10.02.2020 18:40
Szukaj postów Cytat

VIP
Zasłużeni
Liczba postów: 503
Dołączył: 01-2013
Podziękowań: 705
Post: #2
RE: Łączenie invis_street
Co znaczy przestały się łączyć? Co robisz?


I wybiło ponad pół tysiąca:P
[Obrazek: 1xrk0m.png]
12.02.2020 20:31
Szukaj postów Cytat

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 167
Dołączył: 08-2014
Podziękowań: 38
Post: #3
RE: Łączenie invis_street
Już ci tłumaczę, po sprawdzeniu spójności plików gry przez Steam spliny invis_street zaczęły się łączyć z powrotem i normalnie pokazuje się walec ze strzałeczką wciskasz CTRL i już połączone gdy te invis_street przeniosę do kostki AI to spliny invis_street nie chcą się połączyć z kostką AI i nie ma tego walca nawet COMPLETE TO nie pomaga. Splin ze splinem się łączy, ale już z kostką AI nie, próbowałem brać z innych map kostki bo myślałem że z moimi jest coś nie tak, ale na innych kostkach też to nie działa.
Robię mapę Projekt GZM ZTM, proszę o pomoc bo zrobiłem już wszystko pod wydanie pierwszego etapu mapy linii 220, tylko zostało zrobić ruch drogowy i rozkłady jazdy i pierwszy etap mapy Szczakowa Dworzec PKP - Porąbka Osiedle Juliusz II był by do wydania, a jak wrócę do kopii zapasowej mapy gdzie działa wszytko to wydanie cofnie się o co najmniej 2 miesiące bo mam mało czasu by poświęcić na prace nad mapą. Dla tego moja mapa się tak rozciąga w czasie, a tak to już koło środy bym ją puścił do ludzi, bo jeszcze trzeba dać na kilka dni do testów.


Projekt GZM ZTM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.02.2020 10:18 przez Krzysztof H.)
13.02.2020 10:13
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: