Odpowiedź 
Niedziałające wyświetlacze zewnętrzne w autobusach MAZ 203/206/226/215
Autor Wiadomość

Metropolia ZTM
Użytkownicy
Liczba postów: 2
Dołączył: 05-2019
Podziękowań: 0
Post: #1
Niedziałające wyświetlacze zewnętrzne w autobusach MAZ 203/206/226/215
Witam. Chciałbym przedstawić swój problem, otóż nie działają u mnie wyświetlacze zewnętrzne w autobusach z dodatku MAZ 203/206/226/215. Nie wiem czy potrzeba dodatkowych fontów, bo wszystkie foldery wgrałem, a jak ustawiam kierunek to na wyświetlaczu czarna pustka. Proszę o pomoc, bo bardzo lubię ten dodatek i chcę, żeby wszystko działało.


[Obrazek: 240px-ZTMlogo-01.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.11.2019 14:27 przez SusełeQ.)
04.11.2019 19:54
Szukaj postów Cytat

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 9
Dołączył: 07-2017
Podziękowań: 2
Post: #2
RE: Niedziałające wyświetlacze zewnętrzne w autobusach MAZ 203/206/226/215
Najlepiej będzie jeśli zarzucisz nam tu plikiem logfile. Pomocne w takim przypadku jak twój może okazać się również nadpisanie plików (wrzucenie po raz drugi wszystkich folderów do katalogu gry). Ponadto możesz też pobrać całą paczkę jeszcze raz z internetu od nowa i od nowa też ją wgrać.


04.11.2019 21:50
Szukaj postów Cytat

Metropolia ZTM
Użytkownicy
Liczba postów: 2
Dołączył: 05-2019
Podziękowań: 0
Post: #3
RE: Niedziałające wyświetlacze zewnętrzne w autobusach MAZ 203/206/226/215
Jeśli chodzi o logfile to wygląda to tak:

Kod:
====================
    Start logging
====================

Date:    11.11.2019
Time:    14:31:32
Version: 2.3.004

0 14:31:32 -  -       Information: OMSI is working in fullscreen mode
1 14:31:32 -  -       Information: TIR - looking for DLL path...
2 14:31:32 -  -       Information: TIR  - DLL path not found - TIR disabled [0]
3 14:31:57 -  -       Information: Options dialog created
4 14:31:57 -  -       Information: Weather dialog created
5 14:31:57 -  -       Information: Profiles dialog created
6 14:31:57 -  -       Information: Time table running dialog created
7 14:31:57 -  -       Information: Start dialog created
8 14:31:58 -  -       Information: Menu 2 created
9 14:31:58 -  -       Information: Menu 3 created
10 14:31:58 -  -       Information: Tut dialog created
11 14:31:58 -  -       Information: Menu pos set
12 14:31:58 -  -       Information: Bro initialized
13 14:31:58 -  -       Information: Human engine initialized
14 14:31:58 -  -       Information: Forms set
15 14:31:58 -  -       Information: Captions set
16 14:31:58 -  -       Information: Screen ration set
17 14:31:58 -  -       Information: Init3D: BackBufferFormat = 22
18 14:31:58 -  -       Information: Init3D: Hardware vertex processing
19 14:31:58 -  -       Information: Init3D: Max iso = 16
20 14:31:58 -  -       Information: Init3D: Hal active
21 14:31:58 -  -       Information: Creating 3D device procedure finished
22 14:31:58 -  -       Information: 3D initialized
23 14:31:58 -  -       Information: Direct sound initialized
24 14:31:58 -  -       Information: Create main manager...
25 14:31:58 -  -       Information: Veh array created
26 14:31:58 -  -       Information: CS initialized
27 14:31:58 -  -       Information: Station manager created
28 14:31:58 -  -       Information: OBB created
29 14:31:58 -  -       Information: Tex managers created
30 14:31:58 -  -       Information: Tex manager started
31 14:31:58 -  -       Information: Tutorial manager created
32 14:31:58 -  -       Information: Material manager created
33 14:31:58 -  -       Information: Scenery object manager created
34 14:31:58 -  -       Information: Human manager created
35 14:31:58 -  -       Information: RV type manager created
36 14:31:58 -  -       Information: RV lists created
37 14:31:58 -  -       Information: Spline manager created
38 14:31:58 -  -       Information: Time table manager created
39 14:31:58 -  -       Information: Currency manager created
40 14:31:58 -  -     Warning:       Did not find texture file "30er_reihensiedlung01.bmp"!
41 14:31:58 -  -     Warning:       Did not find texture file "SD_Rad_v.bmp"!
42 14:31:58 -  -     Warning:       Did not find texture file "reifen.bmp"!
43 14:31:58 -  -       Information: Visual helpers created
44 14:31:58 -  -       Information: Audio Mixer erstellen...
45 14:31:58 -  -       Information: ---
46 14:31:58 -  -       Information: Download Internet Textures...
47 14:31:59 -  -       Information: Input Manager erstellen...
48 14:31:59 -  -       Information: Tastaturbefehle laden...
49 14:31:59 -  -       Information: Game Controller laden...
50 14:31:59 -  -       Information: Progman initialisieren...
51 14:31:59 -  -       Information: Partikelvertices initialisieren...
52 14:31:59 -  -       Information: Lichtquellen initialisieren...
53 14:31:59 -  -       Information: System-Scriptvariablen initialisieren...
54 14:31:59 -  -       Information: Redline initialisieren...
55 14:31:59 -  -       Information: Traffic Path Manager initialisieren...
56 14:31:59 -  -       Information: Plugins initialisieren...
57 14:31:59 -  -       Information: Spline-Helper initialisieren...
58 14:31:59 -  -     Warning:       Did not find texture file "path_car_1.bmp"!
59 14:32:20 -  -       Information: Load maps\Fikcyjny Szczecin\global.cfg map...
60 14:32:20 -  -       Information: Load Cloud and Snowfall objects...
61 14:32:20 -  -     Warning:       Did not find texture file "texture.tga"!
62 14:32:20 -  -     Warning:       Did not find texture file "Snow_1.bmp.001"!
63 14:32:20 -  -       Information: Load Precip. Part. System...
64 14:32:20 -  -       Information: Load Precip. Sound...
65 14:32:20 -  -       Information:    Sound erstellen...
66 14:32:20 -  -       Information:    Sound laden...
67 14:32:20 -  -       Information: Set Weather System vars...
68 14:32:20 -  -       Information: Sky and Weather created
69 14:32:20 -  -       Information: Date: 2019 1111, Time: 142655
70 14:32:25 -  -       Information: Fonts initialized
71 14:32:25 -  -       Information: Map created
72 14:32:26 -  -       Information:   Map Global File loaded
73 14:32:26 -  -       Information:   Registrations loaded
74 14:32:26 -  -       Information:   Parked Cars loaded
75 14:32:26 -  -       Information:   Map AILists loaded
76 14:32:26 -  -       Information:   New Centerkachel set
77 14:32:26 -  -       Information:   VarParents loaded
78 14:32:26 -  -       Information:   Special Objects refreshed
79 14:32:26 -  -       Information:   Object and Spline Matrices refreshed
80 14:32:38 -  -       Information: Map loaded
81 14:32:42 -  -     Warning:       Line "maps\Fikcyjny Szczecin\TTData\178.ttl", tour 6 (Pow) has at least one invalid trip index (Nr. 1)!
82 14:32:42 -  -     Warning:       Line "maps\Fikcyjny Szczecin\TTData\S14.ttl", tour 1 (Spec): Entry 6 begins before previous entry ends!
83 14:32:42 -  -       Information: Humans created
84 14:32:42 -  -       Information: Editor refreshed
85 14:32:42 -  -     Warning:       Cloudtype "-1" could not be found!
86 14:32:42 -  -       Information: Weather loaded
87 14:32:42 -  -       Information: Map camera loaded
88 14:32:42 -  -       Information: maps\Fikcyjny Szczecin\global.cfg map loaded!
89 14:32:42 -  -       Information: Refresh Tile: 483, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_-5_-4.map ...
90 14:32:44 -  -       Information: Refresh Tile: 482, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_-5_-3.map ...
91 14:32:48 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
92 14:32:48 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
93 14:32:48 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\Dodatkowe busze Heir\Krzak 3 - maly\krzok.sco: texture filename Branches.png not found in mesh file Sceneryobjects\Dodatkowe busze Heir\Krzak 3 - maly\model\krzok.o3d!
94 14:32:48 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
95 14:32:48 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
96 14:32:49 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
97 14:32:49 -  -       Information: Refresh Tile: 485, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_-5_-2.map ...
98 14:32:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\Dodatkowe busze Heir\Krzak 3 - duzy\krzok.sco: texture filename Branches.png not found in mesh file Sceneryobjects\Dodatkowe busze Heir\Krzak 3 - duzy\model\krzok.o3d!
99 14:32:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\Dodatkowe busze Heir\Krzak 3 - wielki\krzok.sco: texture filename Branches.png not found in mesh file Sceneryobjects\Dodatkowe busze Heir\Krzak 3 - wielki\model\krzok.o3d!
100 14:32:50 -  -       Information: Refresh Tile: 486, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_-5_-1.map ...
101 14:32:51 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
102 14:32:51 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
103 14:32:51 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
104 14:32:51 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
105 14:32:51 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
106 14:32:51 -  -       Information: Refresh Tile: 424, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_-4_-4.map ...
107 14:32:52 -  -       Information: Refresh Tile: 484, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_-4_-3.map ...
108 14:32:52 -  -       Information: Refresh Tile: 423, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_-3_-4.map ...
109 14:32:53 -  -       Information: Refresh Tile: 8, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_-3_-1.map ...
110 14:32:53 -  -       Information: Refresh Tile: 6, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_-3_0.map ...
111 14:32:55 -  -       Information: Date: 2019 1111, Time: 142655
112 14:33:00 -  -       Information: Traffic loaded
113 14:33:00 -  -       Information: Date: 2019 1111, Time: 142655
114 14:33:00 -  -       Information: Reset Passengers...
115 14:33:00 -  -       Information: Initialize Scheduled AI...
116 14:33:00 -  -       Information: Refresh All Vehicle Indices...
117 14:33:00 -  -     Warning:       Direct3D-Device lost!
118 14:33:00 -  -       Information: Direct3D-Device resetted!
119 14:33:00 -  -       Information: Reset State Matrices...
120 14:33:00 -  -       Information: Start Tex Thread...
121 14:33:00 -  -       Information: Init Red Line...
122 14:33:00 -  -       Information: Set Initial Render States...
123 14:33:01 -  -       Information: Menu pos set
124 14:33:06 -  -     Warning:       Did not find texture file "Kennz.bmp"!
125 14:33:06 -  -     Warning:       Did not find texture file "Kennz.bmp"!
126 14:33:06 -  -     Warning:       Did not find texture file "Kennz.bmp"!
127 14:33:07 -  -     Warning:       Did not find texture file "Kennz.bmp"!
128 14:33:07 -  -     Warning:       Did not find texture file "Kennz.bmp"!
129 14:33:08 -  -       Information: Try placing random bus:
130 14:33:11 -  -     Warning:       Did not find texture file "textfeld_thermo.tga"!
131 14:33:12 -  -     Warning:       Did not find texture file "Drucker-Textfeld.tga"!
132 14:33:13 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Textfeld.tga"!
133 14:33:13 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Delay_min.tga"!
134 14:33:13 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Delay_sec.tga"!
135 14:33:13 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Delay_state.tga"!
136 14:33:14 -  -     Warning:       Did not find texture file "temp.bmp"!
137 14:33:14 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_wagennummer.tga"!
138 14:33:14 -  -     Warning:       Did not find texture file "temp.bmp"!
139 14:33:14 -  -     Warning:       Did not find texture file "LCD-Innenanzeige.bmp"!
140 14:33:15 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_kennzeichen.tga"!
141 14:33:15 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_wagennummer.tga"!
142 14:33:15 -  -     Warning:       File Vehicles\MAN_NL_NG\model\model_GN92_main.cfg: texture filename dreck.tga not found in mesh file Vehicles\MAN_NL_NG\model\GN92\GN92_main_wagenkasten_dreck.o3d!
143 14:33:16 -  -     Warning:       File Vehicles\MAN_NL_NG\model\model_GN92_main.cfg: texture filename dreck.tga not found in mesh file Vehicles\MAN_NL_NG\model\GN92\GN92_articul_bellows_dirt.o3d!
144 14:33:16 -  -     Warning:       File Vehicles\MAN_NL_NG\model\model_GN92_main.cfg: texture filename regen.tga not found in mesh file Vehicles\MAN_NL_NG\model\GN92\LOD_GN92_main_tuer_MV.o3d!
145 14:33:16 -  -     Warning:       File Vehicles\MAN_NL_NG\model\model_GN92_main.cfg: texture filename regen.tga not found in mesh file Vehicles\MAN_NL_NG\model\GN92\LOD_GN92_main_tuer_MH.o3d!
146 14:33:16 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_Rad_v.bmp"!
147 14:33:22 -  -     Warning:       Did not find texture file "LCD-Innenanzeige.bmp"!
148 14:33:23 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_wagennummer.tga"!
149 14:33:23 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_kennzeichen.tga"!
150 14:33:23 -  -     Warning:       File Vehicles\MAN_NL_NG\model\model_GN92_trail.cfg: texture filename dreck.tga not found in mesh file Vehicles\MAN_NL_NG\model\GN92\GN92_trail_wagenkasten_dreck.o3d!
151 14:33:29 -  -       Information: Try placing random bus:
152 14:33:31 -  -     Warning:       Did not find texture file "textfeld_thermo.tga"!
153 14:33:31 -  -     Warning:       Did not find texture file "Drucker-Textfeld.tga"!
154 14:33:31 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Textfeld.tga"!
155 14:33:31 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Delay_min.tga"!
156 14:33:31 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Delay_sec.tga"!
157 14:33:31 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Delay_state.tga"!
158 14:33:31 -  -     Warning:       Did not find texture file "temp.bmp"!
159 14:33:31 -  -     Warning:       Did not find texture file "LCD-Innenanzeige.bmp"!
160 14:33:32 -  -     Warning:       Did not find texture file "temp.bmp"!
161 14:33:32 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_wagennummer.tga"!
162 14:33:32 -  -     Warning:       Did not find texture file "temp.bmp"!
163 14:33:33 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_kennzeichen.tga"!
164 14:33:33 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_wagennummer.tga"!
165 14:33:33 -  -     Warning:       File Vehicles\MAN_NL_NG\model\model_EN92.cfg: texture filename dreck.tga not found in mesh file Vehicles\MAN_NL_NG\model\EN92\EN92_wagenkasten_dreck.o3d!
166 14:33:33 -  -     Warning:       File Vehicles\MAN_NL_NG\model\model_EN92.cfg: texture filename regen.tga not found in mesh file Vehicles\MAN_NL_NG\model\EN92\LOD_EN92_tuer_MV.o3d!
167 14:33:33 -  -     Warning:       File Vehicles\MAN_NL_NG\model\model_EN92.cfg: texture filename regen.tga not found in mesh file Vehicles\MAN_NL_NG\model\EN92\LOD_EN92_tuer_MH.o3d!
168 14:33:34 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_Rad_v.bmp"!
169 14:33:39 -  -       Information: Menu pos set
170 14:33:44 -  -       Information: Menu pos set
171 14:33:44 -  -       Information: Init3D: BackBufferFormat = 22
172 14:33:44 -  -       Information: Init3D: Hardware vertex processing
173 14:33:44 -  -       Information: Init3D: Max iso = 16
174 14:33:44 -  -       Information: Init3D: Hal active
175 14:33:44 -  -       Information: Creating 3D device procedure finished
176 14:33:44 -  -     Warning:       Don't find any files in vehicles\SOR_XN12\Texture\Repaint
177 14:33:48 -  -     Warning:       Did not find texture file "mop.png"!
178 14:33:55 -  -     Warning:       File vehicles\SOR_XN12\model\model_SORcn12.cfg: texture filename FullA.png not found in mesh file vehicles\SOR_XN12\model\SORcn12\SOR_KlimaPanel.o3d!
179 14:33:55 -  -     Warning:       Did not find texture file "green.jpg"!
180 14:34:14 -  -     Warning:       Did not find texture file "termo.png"!
181 14:34:17 -  -     Warning:       File vehicles\MAZ-203\model\model_MAZ-203.057 2015.cfg: texture filename porucni_new.png not found in mesh file vehicles\MAZ-203\model\New\poruchni_plastik.o3d!
182 14:34:17 -  -     Warning:       File vehicles\MAZ-203\model\model_MAZ-203.057 2015.cfg: texture filename PORUCHNI_new.png not found in mesh file vehicles\MAZ-203\model\203\Luks2011\luk1_int_noavar.o3d!
183 14:34:17 -  -     Warning:       File vehicles\MAZ-203\model\model_MAZ-203.057 2015.cfg: texture filename PORUCHNI_new.png not found in mesh file vehicles\MAZ-203\model\203\Luks2011\luk2_int_noavar.o3d!
184 14:34:17 -  -     Warning:       File vehicles\MAZ-203\model\model_MAZ-203.057 2015.cfg: texture filename PORUCHNI_new.png not found in mesh file vehicles\MAZ-203\model\203\Luks2011\luk3_int_noavar.o3d!
185 14:34:18 -  -     Warning:       File vehicles\MAZ-203\model\model_MAZ-203.057 2015.cfg: texture filename Fenster_int.png not found in mesh file vehicles\MAZ-203\model\203\065 2011\steklo.o3d!
186 14:34:39 -  -     Warning:       Did not find texture file "termo.png"!
187 14:34:42 -  -     Warning:       File vehicles\MAZ-203\model\model_MAZ-203.069 2014.cfg: texture filename porucni_new.png not found in mesh file vehicles\MAZ-203\model\New\poruchni_plastik.o3d!
188 14:34:42 -  -     Warning:       File vehicles\MAZ-203\model\model_MAZ-203.069 2014.cfg: texture filename PORUCHNI_new.png not found in mesh file vehicles\MAZ-203\model\203\Luks2011\luk1_int_noavar.o3d!
189 14:34:42 -  -     Warning:       File vehicles\MAZ-203\model\model_MAZ-203.069 2014.cfg: texture filename PORUCHNI_new.png not found in mesh file vehicles\MAZ-203\model\203\Luks2011\luk2_int_noavar.o3d!
190 14:34:42 -  -     Warning:       File vehicles\MAZ-203\model\model_MAZ-203.069 2014.cfg: texture filename PORUCHNI_new.png not found in mesh file vehicles\MAZ-203\model\203\Luks2011\luk3_int_noavar.o3d!
191 14:34:43 -  -     Warning:       File vehicles\MAZ-203\model\model_MAZ-203.069 2014.cfg: texture filename Fenster_int.png not found in mesh file vehicles\MAZ-203\model\203\065 2011\steklo.o3d!
192 14:35:02 -  -     Warning:       Did not find texture file "termo.png"!
193 14:35:04 -  -     Warning:       File vehicles\MAZ-203\model\model_MAZ-203.069 2014.cfg: texture filename porucni_new.png not found in mesh file vehicles\MAZ-203\model\New\poruchni_plastik.o3d!
194 14:35:05 -  -     Warning:       File vehicles\MAZ-203\model\model_MAZ-203.069 2014.cfg: texture filename PORUCHNI_new.png not found in mesh file vehicles\MAZ-203\model\203\Luks2011\luk1_int_noavar.o3d!
195 14:35:05 -  -     Warning:       File vehicles\MAZ-203\model\model_MAZ-203.069 2014.cfg: texture filename PORUCHNI_new.png not found in mesh file vehicles\MAZ-203\model\203\Luks2011\luk2_int_noavar.o3d!
196 14:35:05 -  -     Warning:       File vehicles\MAZ-203\model\model_MAZ-203.069 2014.cfg: texture filename PORUCHNI_new.png not found in mesh file vehicles\MAZ-203\model\203\Luks2011\luk3_int_noavar.o3d!
197 14:35:06 -  -     Warning:       File vehicles\MAZ-203\model\model_MAZ-203.069 2014.cfg: texture filename Fenster_int.png not found in mesh file vehicles\MAZ-203\model\203\065 2011\steklo.o3d!
198 14:35:24 -  -     Warning:       Did not find texture file "Kennz.bmp"!
199 14:35:35 -  -       Information: Menu pos set
200 14:35:49 -  -       Information: Try placing random bus:
201 14:36:00 -  -       Information: Menu pos set
202 14:36:27 -  -     Warning:       Did not find texture file "..\..\Anzeigen\Seitenschilder\Fikcyjny Szczecin\190.bmp"!
203 14:36:27 -  -     Warning:       Did not find texture file "Linienlisten\Fikcyjny Szczecin_ANX.jpg"!
204 14:36:41 -  -     Warning:       Did not find texture file "Kennz.bmp"!
205 14:37:02 -  -       Information: Try placing random bus:
206 14:39:40 -  -     Warning:       Soundfile vehicles\MAZ-203\sound\Ansagen\_#terminus.wav does not exist!
207 14:39:40 -  -     Warning:       Soundfile vehicles\MAZ-203\sound\Ansagen\_#terminus.wav does not exist!
208 14:39:43 -  -       Information: Menu pos set
209 14:39:53 -  -       Information: Deativating TIR...
210 14:39:53 -  -       Information: TIR was not available
211 14:39:53 -  -       Information: Closing actual map...
212 14:39:53 -  -       Information: Actual map closed!
213 14:39:53 -  -       Information: OMSI is closing...


[Obrazek: 240px-ZTMlogo-01.jpg]
11.11.2019 14:42
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: