Odpowiedź 
Nowy styl Forum - opis i wskazówki
Autor Wiadomość

strefa-omsi.pl
Administratorzy
Liczba postów: 1,408
Dołączył: 12-2012
Podziękowań: 493
Post: #1
Nowy styl Forum - opis i wskazówki
Miło mi poinformować, że po długim okresie obowiązywania poprzedniego stylu - wprowadzamy zupełnie nowy.

Dostosuj Forum do swoich upodobań !
Od teraz to Ty wybierasz wygląd Forum. Możesz zmienić jego kolorystykę, teksturę tła lub nawet wstawić jedno z dostępnych zdjęć. Po prostu kliknij na ikonę obrazka (na prawo od nicku i ikony księżyca) i wybierz pożądane ustawienia stylu. Kolejnym przyciskiem możesz przełączać się między dwoma trybami wyświetlania Forum - responsywnym (czyli dostosowującym się do szerokości ekranu) lub stałą, wąską szerokością Forum. UWAGA: ze względu na bugi w przeglądarkach, czasem należy nacisnąć na przycisk wyboru szerokości Forum dwukrotnie, by zaszły zmiany.

Skróć czas obsługi Forum !
Dzięki rozbudowanemu podwójnemu menu masz dostęp do najważniejszych opcji i funkcjonalności w jednym miejscu. Główne, górne menu zawiera opisane skróty do najważniejszych części Forum (w tym skok do najważniejszych działów i czatu z każdego miejsca oraz panel wyszukiwarki) . Na mniejszym, dolnym menu, po lewej stronie znajdziesz linki do serwisów społecznościowych powiązanych z Forum - profilu na Facebooku, kanału Youtube i platformy Steam. Po prawej stronie natomiast, klikając na swój nick, rozwiniesz funkcje związane z Twoim profilem (m.in wysyłanie Prywatnych Wiadomości). Całość dopełnia przycisk w prawym dolnym rogu okna przeglądarki, dzięki któremu po zjechaniu niżej szybko przeskoczysz na samą górę strony oraz funkcjonalności znane z poprzedniej wersji stylu - m.in. podwójne powiadomienie o nowych PW.

Przeglądaj szybciej !
Zamiast typowych obrazków, zastosowana została czcionka, dzięki czemu podczas przeglądania Forum nie są ładowane zbędne już elementy. Optymalizacja potrwa jeszcze jakiś czas, lecz już teraz jest zauważalnie szybciej. Płynność przeglądania nawet na urządzeniach przenośnych bez konieczności używania stylu mobilnego.

Bądź na bieżąco !
Dzięki zintegrowanemu z Forum portalowi Strefa-News, zawsze dowiesz się o nowościach w świecie OMSI. Oprócz wyeksponowanej galerii, gdzie umieszczane będą zdjęcia nowości w Pobieralni i najciekawszych projektów w trakcie tworzenia, szybko dowiesz się co nowego na Facebooku i obejrzysz nowe filmy na naszym kanale YT. Znajdziesz tam również statystyki Forum oraz listę świeżych wątków. W bliskiej przyszłości przewidujemy również system newsowy z szybkimi testami nowości i ciekawymi artykułami.

Ciesz swoje oko !
Nasz nowy styl jest jednym z najbardziej efektownych, najbardziej przejrzystych i eleganckich szablonów przeznaczonych dla forów dyskusyjnych.

Masz uwagi, pytania bądź zauważyłeś błąd ?
Zapraszamy do działu http://strefa-omsi.pl/Forum-Problemy-i-sugestie--12 :)
Publiczne testy nowego stylu potrwają tydzień, w tym czasie czekamy na opinie i sugestie. Następnie naniesiemy stosowne poprawki i zostanie przygotowany styl nocny. Myślę, że wszystko powinno się zamknąć w tym miesiącu.

Style StrefaOMSI_2.1 oraz StrefaOMSI_nightmode nie będą już wspierane technicznie, ale do końca października pozostaną do wyboru w Panelu Użytkownika jako alternatywa.


♪ "Nie pytaj mnie, wiem tyle co i ty" ♪

Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA

14.09.2014 12:04
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: