Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


[OMSI 1 & 2]  Płatne dodatki w przygotowaniu - prezentacja i komentarze


Jeden z pierwszych gameplay'ów z dodatku THÜRINGER WALD
https://www.youtube.com/watch?v=nfATHvK2K2I
Odpowiedz


29.07.2025: Oficjalne wydanie OMSI 2 Add-On THÜRINGER WALD na Platformie Steam. Cena: 29,99 EURO/138,99 PLN
Odpowiedz


Pojawiło się nowe DLC - Projekt Numazu z stancji Aerosoft. To japońska mapa. Linie: N13 i N45 ze stacji Numazu do portu Numazu.
Zwiastun tego płatnego DLC
Odpowiedz


W nieokreślonej przyszłości Halycon Media mają wydać dodatek do OMSI 2 Berlińska linia 186.
[Obrazek: header.jpg]
Podstawowe cechy ze strony Steama (https://store.steampowered.com/app/34740...Linie_186/) z pominięciem tradycyjnego reklamowego bełkotu:
  • cała linia 186 od południowego Lichterfelde (Lichterfelde Süd) do Zielonolasu (Grunewald);
  • ponad 40 przystanków z ponad godzinnym czasem przejazdu;
  • kilkaset szczegółowych obiektów na mapie stworzonych specjalnie na jej potrzeby;
  • unikatowy obiekt do kierowania: Steglitzer Kreisel *;
  • cykle sygnalizacji świetlnych oparte na oryginalnych dokumentach;
  • dołączone auobusy: MAN DL05, DL07, DL08 i DL09, włączając w to pojazd innowacyjny (Wagen 3492);
  • całkowicie przerobiony mechanizm tablic kierunkowych, włącznie z przewijaniem tekstu;
  • duży wybór wyświetlaczy w przedziale pasażerskim;
  • udoskonalony Atron.

* Chyba tych panów pokręciło, Steglitzer Kreisel, zwany też IBerlinem Tołerem, to apartamentowiec w Berlinie (https://de.wikipedia.org/wiki/Steglitzer_Kreisel. To błąd w angielskim tłumaczeniu na Steamie, ewentualnie ja czegoś nie rozumiem.
Rżnij karabinem w bruk ulicy, Twoja jest krew, a ich jest nafta!
— z: Julian Tuwim, „Do prostego człowieka”.
Odpowiedz

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2026, 21:50 przez Ikarus 132.)

Niedługo na patreonie @Manek pojawi się taka glizda, jako kolejna aktualizacja jego paczki Neoplanów z Bolechowa.
[Obrazek: eJrg6Sl.png]
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA
 Podziękowania za post: mmiki26(+1) , skansen52(+1) , NarutoMan(+1) , michail25(+1)
Odpowiedz

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.06.2026, 01:28 przez Kozłowski.)

Autor Seterek robi kolejne płatne autobusy, tymrazem o nazwie "HollandBus"
[PL]
To jest pierwsza recenzja dodatku OMSI 2 "City&Region_HollandBus_B88-series". Dziś przejedziemy się jedną z regionalnych wersji autobusu Den Oudsten B88 na podwoziu DAF-MB230, na trasie 55, po mapie Lublina, w temperaturze otoczenia 37°C. Dodatek jest obecnie w fazie rozwoju. Jednak pracy zostało bardzo niewiele.

[ENG]
This is the first review of the OMSI 2 "City&Region_HollandBus_B88-series" Add-On.
Today we'll take a ride on one of the region versions of the Den Oudsten B88 bus on a DAF-MB230 chassis, on route 55, around the Lublin map, at an ambient temperature of 37°C.
The add-on is currently under development. However, there's very little work left to do.

 Podziękowania za post: NarutoMan(+1)
Odpowiedz


Widzę, że wśród twórców nastała dziwna i niezrozumiała dla mnie moda na (zbyt) ciemne szyby w autobusach. Źle to wygląda.
 Podziękowania za post: adamets2(+1) , Lolek635(+1)
Odpowiedz


Trzecia odsłona DLC Valiant Citybu$ Famil¥ autorstwa ADI€ G₹ou₱ - tym razem dodająca autobusy Volvo 7700 w wersji hybrydowej. Data wydania dodatku nie jest obecnie znana.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości