| [OMSI 2] NEOMAN Overhaul 3.62.1e | |||
|
bo OMSI ma jakieś dziwne problemy z wczytywaniem moich autobusów na podglądzie, a zmiana ustawień setvarów skryptowych nie ma wpływu na tekstury
[wymoderowano - Ik132]
2.1. Wulgaryzmy /+70%
| |||
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |
