Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


Obrażanie użytkowników na Shoutboxie

#1
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.05.2016, 21:15 przez Solwayek.)

Witam!
Otóż, zostałem zaatakowany z powodu prowadzonej przeze mnie strony/fanpage'a nt. głównie OMSI. Gdy koledzy @Kacpi i @Iwonus11 chcieli mi pomóc, zostali oni również zaatakowani przez: @Rafała, @Kozłowskiego, @Magistra, @CNG i @Pożarisa mimo iż my ich nie obrażaliśmy i zaczęli nam grozić banami praktycznie za nic.
Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte konsekwencje dla ww. osób
Pozdrawiam.

#2

Wymieniłeś mnie w osobach atakujących. Chciałbym zauważyć, że nikogo nie zaatakowałem, ale skoro tak piszesz, to znaczy, że musiałeś się poczuć dotknięty. Przepraszam z całego serca za wszystko zło jakiego się w stosunku do Ciebie poczyniłem i jeszcze dziś się z tego wyspowiadam.

#3
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.05.2016, 21:30 przez Rafał..)

Witam!
Cieszę się, że została poruszona ta jakże niebywale ważna sytuacja jaka miała miejsce dnia 13 maja 2016 roku (piątek) w godzinach wieczornych na shoutboxie forum dyskusyjnego o symulatorze jazdy autobusem OMSI 1 & 2 o adresie www.strefa-omsi.pl. Użytkownicy @Kacpi, @Iwonus11, @Golfsztrom oraz @Karosa89 konsekwentnie pozbawiali pozostałych użytkowników czatu prawa obywatelskiego w europejskim, demokratycznym państwie Rzeczpospolitej Polskiej jakim jest wolność słowa. Skutecznie obrażając i stosując wulgaryzmy, blokowali nasz przekaz co jest niedopuszczalne w wolnym kraju i należy jak najszybciej podjąć kroki w celu wyeliminowania takich zachowań w przyszłości. Poczułem się urażony niemożnością wyrażenia własnej opinii na sprawy takie jak facebook i szeroko pojęty temat około symulatorowy OMSI. Mało tego, stosując wulgaryzmy przez użytkownika @Kacpi poczułem się zastraszony, tak samo jak groźbami o spotkaniu w życiu realnym. Wnoszę o jak najszybsze ukaranie ww. osobników i przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad zgodnie z Konstytucją z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz Kodeksem karnym.
Pozdrawiam.
 Podziękowania za post: Pozaris(+1) , Szaqql(+1) , pause1(+1) , Magister(+1) , sliwma(+1) , PiONeeR(+1) , KMSzczecin(+1) , MAZak(+1) , Kuba L.(+1)

#4

Ciekawe bardzo,zacytuj mi moment gdy was obraziliśmy,oraz jakie stosowanie wulgaryzmów? Użyłem jednego z gwiazdką(przyznaję się bez bicia)
Dziękuję za 80 repek:party:

[Obrazek: Ftximcv.png]

#5

Starczy. Wątek zamykam, mimo, że początkowo odmówiłem Kadziowi poparcia dla takiej decyzji. Obie strony tak naprawdę powinny zostać ukarane, wykropkowane/wygwiazdkowane wulgaryzmy są zabronione. Tak samo napastowanie innych użytkowników. Uzgodnimy w Ekipie odpowiednie nagrody i poinformujemy was.
:spi:
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN!
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH!
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA!


#6

Dodam tylko od siebie, mając możliwość wypowiadania się w zamkniętych wątkach, iż powyższe skargi bez dostarczonych dowodów nie były i nigdy nie będą rozpatrywane. "Bo ten mnie obrażał", "bo tamten wyzywał" nie są żadną podstawą do ukarania, dopóki nie zobaczymy odpowiedniego screena dokumentującego to zdarzenie.
!NIE POMAGAM NA PW - OD POMOCY JEST FORUM!

PCB: Gigabyte GA-970A-DS3
CPU: AMD FX-8350 @ 8x4.4GHz + Raijintek EreBoss
RAM: 8GB RAM DDR3
GPU: Sapphire Radeon RX480 Nitro+ 8GB
PSU: Corsair TX850M
OS: Windows 10 Pro x64

Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA



Find me on: fb.me/mattezpl




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości