| Problem z ailist Projekt Szczecin |
|
Zmodyfikowałem jeden z dodatkowych ailistów jakie były dołączone do mapy i autobusy jakie dopisałem jeżdżą po mapie ale są tylko i wyłącznie białe. Dopisałem do autobusów numery taborowe z plików "regs.org", nazwy tekstur i cały czas nic. Wie ktoś co zrobiłem źle w tym pliku?
przykładowo fragmenty z Urbino 12 i Jelczem 120MM2 Kod: Solaris Urbino PLKod: Jelcz 120MM2
Co prawda nie znam się na ailistach, ale ja podczas modyfikacji nie miałem żadnego problemu
. Zauważ, że przed każdym napisem z malowaniem są jeszcze numery (rejestracyjne (znaczy chyba )), a u ciebie ich nie ma. Dodatkowo mam nadzieję, że nie zmieniałeś tych numerków najbardziej po lewej stronie (w sumie to nie wiem dlaczego, ale to odpowiada za przypisanie do rozkładu (i znowu nie jestem pewien ):Kod: [aigroup_depot_typgroup_2]Jeśli dalej nie działa to możliwe, że OMSI nie czyta po prostu tekstur (źle napisałeś, lub nie posiadasz takich jakich szuka).
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |

. Zauważ, że przed każdym napisem z malowaniem są jeszcze numery (rejestracyjne (znaczy chyba
)), a u ciebie ich nie ma. Dodatkowo mam nadzieję, że nie zmieniałeś tych numerków najbardziej po lewej stronie (w sumie to nie wiem dlaczego, ale to odpowiada za przypisanie do rozkładu (i znowu nie jestem pewien
):
(źle napisałeś, lub nie posiadasz takich jakich szuka).