Problem z teksturą kół |
Witam, mam taki problem że gdy chcę zmienić teksturę kół w SU18e6 ona się nie zmienia pomimo odpowiedniego wpisu w pliku cti. Wie ktoś jak to zrobić żeby działało?
![]()
Również mam ten problem. Teksture kół do SU18e6 bierze z głównego folderu Texture.
![]() ![]()
Craher prawdopodobnie zapomniał dopisać zmienną teksturę dla tego elementu. Żeby można było przypisać teksturę kół (czy czegokolwiek innego) należy dopisać w wybranym pliku model.cfg [CTCTexture], w ten sposób:
Kod: [CTCTexture] <---- zawsze Kod: [item] Jeśli chcecie dodać koła, musicie znaleźć w folderze Texture plik, w którym są koła, dodać wpis do model.cfg i wpis w .cti.
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA
Toć napisałem w zmianach w temacie, że będzie to naprawione w 1.7 xD
Bądź miły dla osoby która próbuje Ci pomóc na forum, tym bardziej, że robi to bezpłatnie w swoim wolnym czasie.
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
1 gości |