Ankieta: Moje teksturki są piękne? Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie. |
|||
ŚLICZNE SĄ | 91 | 47.64% | |
PIĘKNE, KOCHAM JE | 33 | 17.28% | |
JESZCZE JAK | 67 | 35.08% | |
Razem | 191 głosów | 100% |
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie | [Wyniki ankiety] |
Skandale Rafała *AKTUALIZACJA 11.07.2017 JELCZE M11 | |||||||||||||||
567
Będę tutaj zamieszczał swoje tekstury. Robię sporadycznie, gdy najdzie mnie ochota. Nie wykonuję zamówień. Zabraniam udostępniania moich tekstur na innych forach i modyfikowania bez mojej zgody. Zapraszam do pobierania i proszę o zgłaszanie błędów. Jestem otwarty na wszelkie rady. ![]() Mercedes Benz Citaro O530G Facelift 4D Szczecin - malowanie fikcyjne Mercedes Benz Citaro O530 SOLO Facelift 3D Szczecin SPA Dąbie - malowanie półrealne SPPK Police #3039 - malowanie fikcyjne Mercedes Benz Citaro O530 L SPPK Police #3021 - malowanie fikcyjne ![]() Solaris Urbino 12 MegaPack PL MZK Grudziądz #327 - malowanie realne powstałe na bazie tekstury dsieka17 ![]() MAN Lion's City A21 Szczecin - SPA Klonowica #2151 - malowanie fikcyjne MPK Poznań #1135 - malowanie fikcyjne MZA Warszawa #3421 - malowanie fikcyjne MAN NL263 - Stadtbus Familie MZA Warszawa #1315 - malowanie fikcyjne MZK Starachowice #19 - malowanie fikcyjne Uwaga! Paczka zawiera 2 różne wersje tego malowania - szczegóły w archiwum .rar MAN NÜE 263 - Stadtbus Familie MZK Starachowice #17 - malowanie fikcyjne wzorowane na realnym ![]() Jelcz M11 MZK Grudziądz #244 - malowanie realne, klasyczne kremowo-czerwone, odrestaurowany powstałe na bazie tekstury $ieku za jego zgodą MZK Grudziądz #240 - malowanie realne, odrestaurowany MZK Grudziądz #240 - malowanie realne, wersja brudna i zaniedbana Jeśli się spodobało to wiesz jak się odwdzięczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) ![]()
Aktualizacja dla Mercedesa O530G Facelift 4D w pierwszym poście.
Lista zmian: Kod: -urealniony numer taborowy (#2531 w rzeczywistości to O530G przed faceliftem)
Takie pytanko planujesz zrobić też inne szczecińskie oraz polickie malowania dla MB Citaro od Helvete np dla 2 i 3 drzwiowej Solówki oraz dla wersji "L"? Pytam tak ze zwykłem ludzkiej ciekawości.
Mala uwaga na temat malowania przegubowca nawet jeśli jest to fikcyjne malowanie to nr boczny powinien znaleźć się nad drugimi drzwiami razem logiem miasta + nad pierwszymi drzwiami (+ visa-vi okno kierowcy też) powinno być również coś takiego: http://spad.szczecin.pl/wp-content/uploa...rocz.1.jpg + http://encyklopedia.szczecin.pl/images/t...a_1996.png Aha na szybach powinno być jeszcze coś takiego jak na tylnej szybie tej solarki: http://www.swiatowy.org/bilety/2012/sol_2216.jpg A co do samej tekstury to wygląda bardzo fajnie zważywszy na to, że jest to pierwsza szczecińska tekstura na meśki od helvete to leci plusik. (31.03.2016, 12:06)MZK_Szczecin napisał(a): Mala uwaga na temat malowania przegubowca nawet jeśli jest to fikcyjne malowanie to nr boczny powinien znaleźć się nad drugimi drzwiami razem logiem miasta + nad pierwszymi drzwiami (+ visa-vi okno kierowcy też) powinno być również coś takiego:Przegubowca już poprawiać nie będę, malowanie jest zupełnie fikcyjne, nawet nie miałem zamiaru upodabniać go do jakiegoś konkretnego wozu. (31.03.2016, 12:06)MZK_Szczecin napisał(a): Takie pytanko planujesz zrobić też inne szczecińskie oraz polickie malowania dla MB Citaro od Helvete np dla 2 i 3 drzwiowej Solówki oraz dla wersji "L"? Pytam tak ze zwykłem ludzkiej ciekawości.Właśnie wydaję wersję solową 3-drzwiową. Innych malowań póki co nie przewiduję ze Szczecina. _______________________________________________________________________________________ AKTUALIZACJA! Kolejną teksturą jest malowanie SPA Dąbie na Mercedesa O530 po facelifcie z trzema parami drzwi. Tak jak poprzednie szczecińskie malowanie było moją wariacją tak te upodobniałem do konkretnego pojazdu o numerze taborowym #2301. W rzeczywistości jest to O530 przed faceliftem, więc jest całkiem realna. I spokojnie, to nie jest kompletny kopiuj-wklej z przeguba, gdyż dodałem kilka nowości. ![]() Link dostępny w 1-szym poście. Zapraszam do pobierania i życzę miłej jazdy ![]()
Tak czy inaczej i tak plusik poleciał również za solówkę, którą oczywiście pobiorę
ps Ogólnie to była tylko taka luźna sugestia jako uwaga z mojej strony odnośnie przeguba.
Możesz podać alternatywny link do malowania na solowego Facelifta, ponieważ Mega pokazuje za każdym razem error. Byłbym bardzo wdzięczny, bo podoba mi się ta tekstura i chciałbym mieć ją na dysku.
Łódź moim miastem
![]()
@up
Mirror - kliknij AKTUALIZACJA! Z okazji premiery Fikcyjnego Szczecina wydaję 2 nowe szczecińskie tekstury. Tym razem są to malowania SPPK Police, które wykonałem na: a) Mercedes Benz O530 3D ![]() b) Mercedes Benz O530L ![]() Proszę o zgłaszanie jakichkolwiek błędów. Życzę wszystkim miłej jazdy. Link do pobrania w pierwszym poście.
AKTUALIZACJA
Poprawki i modernizacja tekstur SPA Dąbie na Mercedesa O530 FL i O530G FL w postaci zmiany niektórych odcieni kolorów, usunięcie kawałka nierealnego brudu oraz przede wszystkim zmianie frontu wyświetlacza i pomalowanie go na niebiesko. Poprzedni pasek na U-froncie prezentował się fatalnie. Dodatkowo w wersji przegubowej dodałem brakujące ciemnoniebieskie pasy. Takie szczegóły niszczą odbiór ogółu, dlatego proszę o ponowne pobranie i podmianę plików, nic więcej nie trzeba robić. Linki zaktualizowane w pierwszym poście. Dziękuję i pozdrawiam. ![]() ![]()
AKTUALIZACJA
W dniu dzisiejszym wydaję teksturę na MAN'a Lion's City A21 w malowaniu SPA Klonowica pod numerem taborowym #2151. Malowanie jest fikcyjne, dlatego proszę nie pisać, że przewoźnik zły itp. gdyż i tak tego nie poprawię z powodu wymienionego wcześniej. Ponadto w paczce znajdują się dwa malowania - jeden na wersję EEV, a drugi Euro 6, które różnią się od siebie naklejkami na szybach. Za jakiś czas powinny też się ukazać malowania MZA Warszawa i ZTM Gdańsk także na ten sam autobus. Dziękuję i życzę miłej gry. ![]() ![]() Link do pobrania w pierwszym poście.
Witam
Zrobiłbyś małą aktualizacje tego malowania dla MAN'a Lionsa Cita tylko, że dla wersji A 37 ze szczecińskimi kleksami na szybach? | |||||||||||||||
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
2 gości |