Odpowiedź 
Stanowisko w sprawach wyłudzeń i podszywania się pod inne osoby
Autor Wiadomość

strefa-omsi.pl
Administratorzy
Liczba postów: 1,433
Dołączył: 12-2012
Podziękowań: 501
Post: #1
Stanowisko w sprawach wyłudzeń i podszywania się pod inne osoby
W związku z tym, że dochodzą do nas coraz częściej sygnały o próbach wyłudzenia dodatków a także podszywania się pod inne osoby, w imieniu administracji uprzedzam, że każdy zgłaszany przypadek będzie wnikliwie badany. W przypadku potwierdzenia tożsamości osoby, która działa w sposób (myślę, że wszyscy się ze mną zgodzą) szkodliwy dla całej sceny OMSI, będzie ukarany zawieszeniem, trwającym nawet kilka miesięcy.

Mówię przede wszystkim o sytuacjach, w których ktoś podszywa się pod inną osobę w celu wyłudzenia dodatków. Innym coraz częściej spotykanym procederem jest zapewnianie otrzymania zgody na coś, na co tak naprawdę zgody nikt nie wyraził.

Prośba do wszystkich (przede wszystkim Twórców), żeby wypracowali sobie takie metody kontaktu, które nie będą zostawiać wątpliwości co do tożsamości, swojej i rozmówców. Nie chcę też wprowadzać niepokoju i podważać zaufania między Wami, ale o wszelkie zgody najlepiej zawsze pytać osobiście.

Tradycyjnie pozdrawiam;)


♪ "Nie pytaj mnie, wiem tyle co i ty" ♪

Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA

07.06.2015 16:58
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: