Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


Wasze screeny z gry V


dawno poznań posting nie był uprawiany

[Obrazek: Ym3qO4x.png]
[Obrazek: PzfjeM7.jpeg]
[Obrazek: 6YBMOoV.jpeg]
[Obrazek: LpLOfQF.png]
[Obrazek: ttjYtXg.jpeg]
[Obrazek: Jt1Qja4.jpeg]
[Obrazek: SBU3RmE.jpeg]
[Obrazek: qWHzLPF.png]
 Podziękowania za post: Goppel(+1) , Ottbert(+1) , Spulpiak(+1)
Odpowiedz


[Obrazek: 68638439998464182006.jpg]


[Obrazek: 98484703151988989023.jpg]

Jelenia Góra i testy Volva, oraz Sprinterek Long w Wałbrzychu
Odpowiedz


[Obrazek: hmtHz6T.jpeg]
Mapa: Bukovec nad Lužnicí
Pojazd: Arctic EBB12

Odpowiedz


[Obrazek: afIgWdO.jpeg]
Mapa: Poznań 182
Pojazd: Neoplan N4021td by Manek

 Podziękowania za post: Spulpiak(+1) , hubertomsi(+1) , Ikarus 132(+1) , Pro123(+1)
Odpowiedz


[Obrazek: I3vu0tL.png]
[Obrazek: GIL4MV7.png]
[Obrazek: h2xJNeS.png]
[Obrazek: fdMo9Li.png]
[Obrazek: bLTjiH8.png]

Ten co nic nie kończy.
Robi co mu się żywnie podoba.
Ale jest Lakiernikiem od siedmiu boleści.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości