pixel KPP-2 Many z Berlina | |||
Wiem, że znów zadaję jakieś banalne pytanie, ale nie mogę sobie poradzić z ustawieniem sterownika pixel KPP-2 w Manach z Berlina z podstawki gry. Ten podstawowy sterownik jaki jest po polsku. Tzn ustawiam jak należy linię i trasę i wszystko jest ok, ale nie ma zapowiedzi na przystankach. Jak kliknę w taką kreseczkę na dole to zapowiada, tak samo jak robię korektę, ale nie wiem jak ustawić żeby po prostu były automatyczne zapowiedzi na całej linii. W rezultacie jeżdżę bez tych zapowiedzi. Wszystko jest ok. Pasażerowie wsiadają. Jest podsumowanie jazdy, ale nie ma zapowiedzi.
Który przycisk odpowiada za włączenie tych zapowiedzi ? W naszym polskim IBIS po prostu tylko ustawiam i automatycznie są te zapowiedzi, a tu nie.
MANy z podstawowej wersji gry wyposażone są w sterowniki HPW MAS i MAS-2. Nie obsługują one automatycznych zapowiedzi, trzeba użyć niebieskiego przycisku "Fort-schalt'g H'stelle" (lub Q albo Tab na klawiaturze). Jeśli posiadasz jakieś modyfikacje, napisz w wątku modyfikacji lub załóż nowy, jeśli taki nie istnieje.
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA
| |||
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
1 gości |